Mora OP 642 W

Podskříňkový odsavač par Mora OP 642 W v bílém provedení s šířkou 60 cm je zařazen do energetické třídy C. Maximální výkon odsávání dosahuje 265 m³/h. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu díky funkci recirkulace. Zadní napojení na odtahové potrubí má průměr 100 mm a horní napojení má průměr 120 mm. Výkon můžete regulovat pomocí tlačítkového ovládání, disponuje 3 rychlostmi. Digestoř má přední skleněnou náběhovou lištu pro zachycování páry. Uvnitř odsavače se nachází 2 kovové filtry proti mastnotám a zpětná klapka. Tento odsavač par je vhodný především do panelových bytů. Maximální hlučnost dosahuje 67 dB. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena LED osvětlením s výkonem 6 W. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 12 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkonný odtah a možnost recirkulace

Už nikdy se při vaření nemusíte zapotit. Podskříňková digestoř Mora OP 642 W nabízí až 2 možnosti, jak ji připojit. Zadní napojení na odtahové potrubí má průměr 100 mm a horní napojení má průměr 120 mm. Díky digestoři máte zaručeno, že přebytečná pára vám už nebude znepříjemňovat práci při vaření. Kompaktní digestoř Mora vám nabízí i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Uhlíkový filtr Mora UF UNI 520 x 300 není součástí balení, je třeba jej zakoupit zvlášť, aby bylo možné recirkulaci využívat. Výkon odsavače činí až 265 m³/h, což zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon této digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Až 3 stupně rychlosti odsávání

Podskříňková digestoř má na výběr až 3 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost. Výkon komínového odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybavena kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. 6W žárovka vám posvítí při přípravě chutné večeře. Digestoř vás navíc nebude rušit ani nadměrným hlukem, jelikož je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 67 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Tato kompaktní podskříňková digestoř je ta pravá pro vaši kuchyni.

 •     2x kovový filtr proti mastnotě (omyvatelný v myčce)
 •     zpětná klapka
 •     šířka: 60 cm

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Maximální hlučnost 67 db
 • Třída energ.účinnosti C
 • Typ digestoře odtah+recirkulace
 • Maximální výkon odsávání 265 m3
 • Počet motorů 2

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 265 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 2
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Počet vývodů: 2
Vhodný uhl. filtr: 851656
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 14 cm
Hloubka: 48,5 cm
Hmotnost: 6 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 43,3 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 733520

Všechny parametry

Recenze Mora OP 642 W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora OP 642 W