Mora OP 640 W


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 178 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 41,8 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 14 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 48,5 cm. Více info


Cena 2 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,1 / 5

65.7% Kvalita
Dobrá

71.4% Hodnota za peníze
Dobrá

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Mora OP 640 W v bílém provedení s šířkou 60 cm je zařazen do energetické třídy C. Pracuje s výkonem maximálně 178 m³/h. Boční levé a pravé, zadní střední, zadní levé a pravé napojení na odtahové potrubí má průměr 100 mm a horní napojení má průměr 120 mm. Pokud nemáte možnost připojit odsavač do odtahového potrubí, je možné ho využívat v režimu recirkulace vzduchu. Odsavač má tedy až 6 možností napojení k odtahu. Výkon můžete regulovat pomocí tlačítkového ovládání, disponuje 3 rychlostmi. Odsavač par má přední skleněnou náběhovou lištu pro zachycování páry. Uvnitř odsavače se nachází 2 kovové filtry proti mastnotám a zpětná klapka. Tato digestoř je vhodná především do panelových bytů. Maximální hlučnost dosahuje 63 dB. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena pomocí jedné 4W LED žárovky.

 

 

Výkonný odtah a možnost recirkulace

Už nikdy se při vaření nemusíte zapotit. Podskříňková digestoř Mora OP 640 W nabízí až 6 možností, jak ji připojit. Boční levé a pravé, zadní střední, zadní levé a pravé napojení na odtahové potrubí má průměr 100 mm a horní napojení má průměr 120 mm. Díky digestoři máte zaručeno, že přebytečná pára vám už nebude znepříjemňovat práci při vaření. Kompaktní digestoř Mora vám nabízí i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Uhlíkový filtr Mora UF UNI 520 x 300 není součástí balení, je třeba jej zakoupit zvlášť, aby bylo možné recirkulaci využívat. Výkon odsavače činí až 178 m³/h, což zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon této digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Až 3 stupně rychlosti odsávání

Podskříňková digestoř má na výběr až 3 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní digestoř je vybavena kvalitním LED osvětlením, které vám výrazně usnadní práci při vaření. 4W žárovka vám posvítí při přípravě chutné večeře. Digestoř vás navíc nebude rušit ani nadměrným hlukem, jelikož je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 63 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání zapnete jednoduše tlačítky. Tato kompaktní podskříňková digestoř je ta pravá pro vaši kuchyni.

  •     2x kovový filtr proti mastnotě (omyvatelný v myčce)
  •     zpětná klapka
  •     šířka: 60 cm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 63 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 178 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

4,1 / 5

9 recenzí Mora OP 640 W

65.7% Kvalita
Dobrá

71.4% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

JAN

16. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Klasický odsavač
  • Variabilita
  • Kvalita odpovídá ceně ale splní dobře funkci odsavače

Dobré


Miroslav

17. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíLadislav

20. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáPřemysl

10. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • jednoduchá montáž a ovládání
  • nic, výrobek odpovídá popisu a tudíž mému výběru

Musel jsem objednat přes e-shop, protože při osobní návštěvě v prodejně Avion park nebyla prodavačka ochotna digestoř který měli na skladě rozbalit a předvést ke změření přesné výšky digestoře, aby se mi vlezl do přesného prostoru mezi obklady a kuchyňskou skříňku. Naštěstí doprava byla zdarma.