Mora OP 632 X


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 175 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 40,1 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 14 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 47 cm. Více info


Cena 1 789 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Mora OP 632 X v nerezové barvě s šířkou 60 cm je vhodný pro instalaci pod kuchyňskou skříňku. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu, díky funkci recirkulace. Mechanické ovládání tlačítky nabízí 3 rychlosti výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 175 m³/h. Hlučnost odsavače Mora OP 632 X činí 63 dB. Pracovní plochu pod odsavačem osvětluje jedna 4W LED žárovka.

 

 

 

Podskříňkový odsavač par

Praktický podskříňkový odsavač Mora OP 632 X je vyhotoven v nerezovém provedení a má šířku 60 cm. Svým designem se hodí do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína (zadní horní odtah) nebo i k odsávání zabezpečenému pomocí funkce recirkulace. V případě recirkulace odsavač vrací přefiltrovaný vzduch zpět do místnosti, avšak je nutné zvlášť dokoupit a používat uhlíkový filtr Mora UF UNI 520 x 300, který není součástí balení.

Nastavení odsavače par

Výkonný odsavač par se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 175 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost odsavače par dosahuje 63 dB. Vysoká kvalita a výkon tohoto digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Osvětlení

Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven jednou 4W LED žárovkou. Ovládání spotřebiče je jednoduché a je zajištěno pomocí tlačítek. Jednoduchá instalace pod závěsnou skříňku kuchyňské linky vás potěší. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 63 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 175 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OP 632 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi