Mora OP 610 X

  • Sleva

Šířka: 60 cm, Maximální hlučnost: 63 db, Třída energ.účinnosti: E, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 181 m3, Počet motorů: 1. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Cenově dostupný podskříňkový odsavač par OP 610 X od společnosti Mora je určen do každé domácnosti. Svým vysokým výkonem až 181 m3 / h potěší nejen milovníky vaření. Disponuje až 6 možnostmi kvalitního odtahu par jakož i možnost recirkulace. Sami si jednoduše nastavíte požadovanou volbu. Zvolit si můžete až z 3 rychlostí odsávání, podle množství pár vyprodukovaných při vaření. Praktické žárovkové osvětlení v síle 25 W vám zajistí snadnější manipulaci na pracovním prostoru při vaření. Hlučnost přístroje dosahuje max. 63 dB. Výkonný a cenově dostupný podskříňkový digestoř OP 610 X je určen pro podskříňkové zabudování. Materiál digestoře je ocelový plech se stříbrným nástřikem.

    

 

 

Překvapivý výkon

Podskříňkové odsavač par Mora OP 610 X je svou kvalitou a nízkou cenou určený do každé domácnosti. Překvapuje vysokým výkonem, který může dosáhnout až 181 m³/h. Můžete si zvolit až ze 6 možností odtahu. Kvalitní výkon vám zajistí boční levý a pravý odtah, spolu s horním, zadním středním a zadním odtahem. Zvolit si můžete i odtah do komína nebo recirkulaci, tedy návrat přefiltrovaného vzduchu zpět do kuchyně. Výkonný podskříňkové odsavač par svým skvělým výkonem mile překvapí a vaření s ním vám bude dělat radost. V případě recirkulace, to znamená při používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti. Uhlíkový filtr Mora UF UNI 300 x 520/851656 není součástí balení je třeba jej zakoupit zvlášť.

Nízká hlučnost a silné osvětlení

Už žádné prekrikovanie odsavače během vaření. Cenově dostupný podskříňkové odsavač par je poměrně nehlučný, max. hlučnost přístroje pouze 63 dB, takže vás při práci nebude rušit a nijak omezovat. Stejně důležité je posvítit si na to vaříte. To vám tento výkonný digestoř snadno umožní. Osvětlení pomocí silné žárovky o síle 25 W vám zajistí značnou pomoc při vaření a vy budete mít přehled o všem, co se na vaší pracovní ploše děje. Osvětlení jako i odsávání a jeho rychlost si jednoduše navolíte sami pomocí tlačítek. Snadné a jednoduché ovládání, kvalitní osvětlení a nízká hlučnost je velkým plusem kvalitního digestoře.

Moderní design a dostupná cena

Podskříňkové odsavač par Mora OP 610 X je v nabídce pro zákazníky ve stříbrném provedení, které se hodí do každé kuchyně a bude stále moderní. Odsavač je určen pro podskříňkové zabudování. Rozměry přístroje jsou: šířka: 60 cm, výška 13 cm a hloubka 50,5 cm. Jeho výhodou je i jeho nízká váha, pro snadnější manipulaci při zasazování. Váží jen 5,5 kg. Výkonný odsavač par je cenově dostupný pro každého a svým kvalitním výkonem zaujme nejednoho zákazníka.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 63 db
Třída energ.účinnosti E
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 181 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OP 610 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi