Mora OP 530 X


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 183 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 40,6 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 13 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 50,5 cm. Více info


Cena 1 789 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Mora OP 530 X v barvě šedý lakovaný plech s šířkou 50 cm je vhodný pro instalaci pod kuchyňskou skříňku. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu, díky funkci recirkulace. Mechanické ovládání nabízí výběr ze 3 rychlostí výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 183 m³/h. Hlučnost odsavače Mora OP 530 X činí 63 dB. Pracovní plochu pod odsavačem osvětluje jedna 4W LED žárovka.

 

 

Podskříňkový odsavač par

Praktický podskříňkový odsavač Mora OP 530 X je vyhotoven v provedení šedý lakovaný plech a má šířku 50 cm. Svým designem se hodí do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo i k odsávání zabezpečenému pomocí funkce recirkulace. V případě recirkulace odsavač vrací přefiltrovaný vzduch zpět do místnosti, avšak je nutné zvlášť dokoupit a používat uhlíkový filtr 854656, který není součástí balení.

Nastavení odsavače par

Výkonný odsavač par se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 183 m³/h. Má 6 možností, jak odtah připojit ke komínu, a nabízí 3 rychlostní stupně odsávání s mechanickým ovládáním. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost odsavače par dosahuje 63 dB. Vysoká kvalita a výkon této digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Osvětlení

Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven jednou 4W LED žárovkou. Ovládání spotřebiče je jednoduché a je zajištěno pomocí tlačítek. Jednoduchá instalace pod závěsnou skříňku kuchyňské linky vás potěší.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 50 cm
Maximální hlučnost 63 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 183 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze Mora OP 530 X

80% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

11. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena, vzhled
  • trochu hlučná

Pavel

11. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná