Mora OP 530 W


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 183 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 40,6 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 13 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 50,5 cm. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Mora OP 530 W v bílé barvě s šířkou 50 cm je vhodný pro instalaci pod kuchyňskou skříňku. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu díky funkci recirkulace. Mechanické ovládání nabízí výběr ze 3 rychlostí výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 183 m³/h. Hlučnost odsavače Mora OP 530 W činí 63 dB. Pracovní plochu pod odsavačem osvětluje jedna 4W LED žárovka.

 

 

Podskříňkový odsavač par

Praktický podskříňkový odsavač Mora OP 530 W je vyhotoven v bílém provedení a má šířku 50 cm. Svým designem se hodí do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo i k odsávání zabezpečenému pomocí funkce recirkulace. V případě recirkulace odsavač vrací přefiltrovaný vzduch zpět do místnosti, avšak je nutné zvlášť dokoupit a používat uhlíkový filtr 854656, který není součástí balení.

Nastavení odsavače par

Výkonný odsavač par se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 183 m³/h. Má 6 možností, jak odtah připojit ke komínu, a nabízí 3 rychlostní stupně odsávání s mechanickým ovládáním. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které přirozeně vznikají při vaření. Hlučnost odsavače par dosahuje 63 dB. Vysoká kvalita a výkon této digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Osvětlení

Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven jednou 4W LED žárovkou. Ovládání spotřebiče je jednoduché a je zajištěno pomocí tlačítek. Jednoduchá instalace pod závěsnou skříňku kuchyňské linky vás potěší. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 50 cm
Maximální hlučnost 63 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 183 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Mora OP 530 W

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Vlastimil

28. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPetr

7. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Odsává, což jsem od digestoře očekával, vše v pořádku, ani není moc hlučná. Spokojenost.


Evženie

28. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Hlavní výhodou je, že tento výrobek je naprosto stejný jako ten, který jsme měli původně koupený před mnoha lety, takže jsme nemuseli nic měnit, jen jsme vyměnili starý za nový.

Jsme rádi, že někdo vyrábí stejný výrobek několik let, protože mnohé inovace jsou někdy na obtíž, pokud potřebujete jen vyměnit nějaký porouchaný výrobek.


Alena

10. 2. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Jsem velmi spokojená s výrobkem i s ochotným přístupem prodavačů.
  • Nenašla jsem zápory,

Spokojenost, můj nákup pochválil i manžel.