Mora OP 511 W

  • Sleva

Šířka: 50 cm, Maximální hlučnost: 69 db, Třída energ.účinnosti: E, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 175 m3, Počet motorů: 1. Více info

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Mora OP 511 W vás zaujme nejen svým elegantním provedením, ale i svým skvělým výkonem. Ten se pohybuje v rozmezí od 95 do 155 m³ / h. Nabízí 3 rychlosti výkonu s hlučností 69 dB. Dostatek světla na ploše bude zajišťovat jedna 40 wattová žárovka integrovaná ve spodní části. Ovládání je mechanické. Šířka 50 cm.

     

 

 

Překvapivý výkon

Podskříňkové odsavač par Mora OP 511 W je svou kvalitou a nízkou cenou určený do každé domácnosti. Překvapuje vysokým výkonem, který může dosáhnout až 155 m³/h. Zvolit si můžete i odtah do komína nebo recirkulaci, tedy návrat přefiltrovaného vzduchu zpět do kuchyně. Výkonný podskříňkové odsavač Parvati svým skvělým výkonem mile překvapí a vaření s ním vám bude dělat radost. V případě recirkulace, to znamená při používání uhlíkového filtru, se čistý vzduch vrátí zpět do místnosti. Uhlíkový filtr Mora UF 6801/841901 není součástí balení je třeba jej zakoupit zvlášť.

Nízká hlučnost a silné osvětlení

Už žádné prekrikovanie odsavače během vaření. Cenově dostupný podskříňkové odsavač par je poměrně nehlučný, max. hlučnost přístroje pouze 69 dB, takže vás při práci nebude rušit a nijak omezovat. Stejně důležité je posvítit si na to vaříte. To vám tento výkonný digestoř snadno umožní. Osvětlení pomocí silné žárovky o síle 40 W vám zajistí značnou pomoc při vaření a vy budete mít přehled o všem, co se na vaší pracovní ploše děje. Osvětlení jako i odsávání a jeho rychlost si jednoduše navolíte sami pomocí tlačítek. Snadné a jednoduché ovládání, kvalitní osvětlení a nízká hlučnost je velkým plusem kvalitního digestoře.

Moderní design a dostupná cena

Podskříňkové odsavač par je v nabídce pro zákazníky v bílém provedení, které se hodí do každé kuchyně a bude stále moderní. Odsavač par je určen pro podskříňkové zabudování. Rozměry přístroje jsou: šířka: 50 cm.

  •     Odtah horní, zadní Ø 100 mm nebo recirkulace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 50 cm
Maximální hlučnost 69 db
Třída energ.účinnosti E
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 175 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OP 511 W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi