Mora OO 963 X


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 680 m3, Maximální hlučnost: 59 dB, Třída energetické účinnosti: B, Celková spotřeba: 66 kWh, Počet rychlostí: 4, Materiál: nerez, Výška: 100,5 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 9 949 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 99 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ostrůvkový komínový odsavač par Mora OO 963 X v nerezovém provedení uspokojí svým skvělým výkonem každou domácnost. Je určen pouze pro horní odtah, který je 150 mm. Díky funkci rychlého odtahu zbaví vaši kuchyni všech výparů, nepříjemných pachů a vlhkosti, a přitom je tichý s maximální hlučností 59 dB. Odsavač má maximální výkon 680 m3/hod a na výběr máte ze 4 rychlostí výkonu, které snadno nastavíte pomocí tlačítek na přední straně. Součástí odsavače jsou kovové tukové filtry a zpětná klapka, využít můžete také recirkulační systém s doplněním uhlíkového filtru. Prostor pod digestoří je osvětlen 4x LED osvětlením, takže vaření bude nejen pohodlné, ale i bezpečné. Odsavač par se dodává v šířce 90 cm.

 

 

Kvalitní materiály

Díky použitým materiálům je komínový odsavač Mora OO 963 X vhodným spotřebičem pro náročné zákazníky. Kvalitní nerezový materiál zaručuje odolnost a dlouhou životnost spotřebiče, který je široký až 90 cm. Spotřebič je navíc chráněn tukovými filtry, které zabraňují hromadění mastnoty a nečistot. Filtry jsou snadno omyvatelné, takže se nemusíte obávat, že by po zanesení nefungovaly správně. Můžete je dokonce pohodlně mýt v myčce nádobí. Kapacita odsavače par by měla být alespoň desetinásobkem objemu místnosti, ze které má odsávat výpary. Pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem, je třeba zahrnout obě místnosti. Velmi praktickou funkcí odsavače par je individuální nastavení výkonu, které umožňuje okamžitě zvýšit výkon na maximum, a tím rychleji odstranit páru a případné nežádoucí pachy z vaření nebo oxidy dusíku, které vznikají při vaření na plynu. Neméně důležité je umístění odsavače par nad varnou plochou. Ideální je jeho montáž na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn nejméně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Čistá a voňavá kuchyně

Zapomeňte na nepříjemné intenzivní pachy, skoncujte s vlhkostí, výpary a mastnotou. Výkonný komínový odsavač par může pracovat s různými rychlostmi, takže se maximálně přizpůsobí vašim požadavkům. S horním odsavačem o průměru 150 mm je jeho efektivní výkon 680 m³/h. Režim recirkulace navíc zaručuje přesné výsledky. Recirkulační provoz se používá v případě, že interiér kuchyně neumožňuje odtah přes stěnu nebo do komína. Recirkulace je možná pouze po zakoupení vhodného filtru Mora UF 230x281/182183 / není součástí dodávky /, který odfiltruje mastnotu, výpary a nežádoucí pachy a vyčištěný vzduch vrací zpět do místnosti.

Jednoduchý pomocník

Intuitivní a bezproblémové ovládání pomocí tlačítek je vhodné pro každého, ať už staršího nebo mladšího. Jedinečný odsavač par s harmonickým designem si vás získá i svým tichým provozem, který vás nebude při práci rušit. S maximální hlučností přijatelných 59 dB vás odsavač nebude příliš rušit.

Funkce, které vás potěší

Jelikož je komínový odsavač par vybaven osvětlením, nemusíte při vaření za snížené viditelnosti plýtvat energií rozsvěcováním světel v celé kuchyni. Stačí osvětlit varnou desku a budete mít dokonalý přehled o vaření. Sympatický spotřebič má integrované led žárovky, které jsou intenzivní, ale zároveň šetrné. Třída energetické účinnosti tohoto užitečného spotřebiče je třída B . Díky těmto optimálním výsledkům nebudete příliš zatěžovat životní prostředí ani svou peněženku.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 59 db
Třída energ.účinnosti B
Maximální výkon odsávání 680 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OO 963 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi