MORA OK 935 X

  • Sleva

Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 581 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 110,8 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 60 cm, Šířka: 89,8 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 3 999 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 4 299 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par MORA OK 935 X s komínovou konstrukcí, v nerezovém provedení, s šířkou 89,8 cm je určen k odsávání par v kuchyni. Obsahuje 3 kovové filtry proti mastnotám, které lze mýt v myčce nádobí. Při provozu spotřebiče je možné recirkulovat vzduch. Jeho maximální hlučnost je 67 dB a maximální výkon 581 m³/h. Disponuje třemi rychlostmi výkonu, zpětnou klapkou, horním odtahem o průměru 150 mm a halogenovým osvětlením 2× 20 W. Odsavač par MORA OK 935 X váží jen 12 kg a ovládáte jej pomocí tlačítek umístěných v přední části odsavače.

 

 

 

Kvalitní materiály

Vestavný odsavač par MORA OK 935 X je díky použitým materiálům vhodným spotřebičem i pro náročné zákazníky. Kvalitní nerezový materiál zaručuje odolnost a dlouhou životnost přístroje, jehož šířka je až 89,8 cm. Ochranu přístroje zajišťují také 3 kovové filtry, které zabraňují ulpívání mastnoty a nečistot. Filtry se snadno myjí, takže se nemusíte bát, že po zanesení nebude správně fungovat. Můžete je dokonce pohodlně mýt v myčce nádobí. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Čistá a voňavá kuchyň

Zapomeňte na nepříjemné intenzivní pachy, skoncujte s vlhkostí, párou a mastnotou. Výkonný komínový odsavač par totiž dokáže pracovat na třech různých stupních rychlosti, takže je maximálně flexibilní k vašim požadavkům. Efektivní výkon přístroje s horním odtahem, jehož průměr je 150 mm, nabývá hodnoty 581 m³/hod. Kromě toho precizní výsledky zaručuje i režim recirkulace. Recirkulace za pomoci uhlíkových filtrů MORA UF 225x210/273828 (nutno zakoupit zvlášť) přefiltruje mastnotu, páry a nežádoucí pach a vyčištěný vzduch vrátí zpět do místnosti. Odsavač par je vybaven zpětnou klapkou. Přítomnost zpětné klapky ve výstupním hrdle digestoře je užitečná pomůcka zabraňující pronikání průvanu do interiéru přes systém odsavače.

Jednoduchý pomocník

Intuitivní a nenáročné ovládání pomocí tlačítek je vhodné pro každého, ať už staršího nebo mladšího člověka. Unikátní digestoř s harmonickým designem si vás získá i tichým chodem, který vás neobtěžuje při práci. Jelikož maximální hlučnost dosahuje akceptovatelné hodnoty 67 dB, digestoř vás příliš nevyruší.

Vlastnosti, které vás potěší

Protože komínový odsavač par od značky MORA je vybaven osvětlením, nemusíte při vaření za zhoršené viditelnosti plýtvat energií a zapínat světla v celé kuchyni. Stačí, když si osvětlíte pouze varnou desku a máte dokonalý přehled o vaření. V sympatickém přístroji jsou integrovány dvě halogenové 20W žárovky, které jsou intenzivní, ale zároveň šetrné. Energetická třída účinnosti tohoto užitečného spotřebiče je D, které přísluší maximální roční spotřeba energie 110,8 kWh. S těmito optimálními výsledky nezatížíte příliš životní prostředí a ani vaši peněženku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 89.8 cm
Maximální hlučnost 67 db
Maximální výkon odsávání 581 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí MORA OK 935 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi