Mora OK 933 X

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Výkonný pomocník

Chytrý komínový odsavač par Mora OK 933 X dokáže vysát nepříjemné pachy a mastnotu skutečně elegantně. Na výběr máte tři různé rychlosti výkonu, abyste mohli fungování odsavače přizpůsobit vaření. Maximální výkon může dosáhnout až hodnoty 384 m³/h. Účinné odsávání je možné díky hornímu odtahu s optimálním průměrem 150 mm. Možný je i režim recirkulace, který využijete v případě, že není možný odtah do komína. Uhlíkový filtr není součástí balení, nutno zakoupit Gorenje UF 273829.

Nenáročný spotřebič

Protože zařazujeme tento odsavač do energetické třídy F, jedná se o vcelku úsporný model. Jednoduché je i ovládání tohoto vestavěného přístroje. Vše nastavíte pouze pomocí šikovných tlačítek, bez toho abyste si zbytečně lámali hlavu nad nepřehledným ovládacím panelem.

Praktické složení digestoře

Aby se tento moderní přístroj nepokazil a vydržel co nejdéle, nacházejí se tu speciálně odolné filtry z kovu, které zabraňují ukládání a hromadění mastnoty. Nejen, že vaši kuchyni udržují svěží, chrání i samotný přístroj a navíc se dají jednoduše umýt. Praktickým doplňkem vestavěného komínového odsavače Mora OK 933 X je v neposlední řadě halogenové osvětlení (2 x 28 W), které vám usnadní vaření za šera nebo za tmy. Žárovky se dají snadno vyměnit za nové.

Základ do každé kuchyně

Univerzálnost je další předností, kterou oplývá toto zařízení. Jelikož se napájí z klasického energetického zdroje s napětím 230 V, nebudete mít s jeho zprovoznění žádný problém. Praktické jsou i rozměry. Díky šířce 90 cm má jednoduchý odsavač široký záběr, čímž efektivněji zabraňuje šíření mastnoty a různých pachů. Kromě toho vás při práci ani nebude moc rušit. Maximální hlučnost, které je odsavač schopný, dosahuje optimální přijatelnou hodnotu 66 dB.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 90 cm
  • Maximální hlučnost 66 db
  • Maximální výkon odsávání 384 m3

Další vlastnosti

Značka: Mora
Maximální výkon odsávání: 384 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Výška komínu (min.): 34 cm
Výška komínu (max.): 68,5 cm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 86,9 cm
Hloubka: 45 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 66 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: F
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: Recirkulační

Funkce

Možnost regulace: Ano
Automatické spuštění: Ne

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Ostatní

Kód produktu: OK 933 X

Všechny parametry

Recenze Mora OK 933 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora OK 933 X