Mora OK 643 X

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 29,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Mora OK 643 X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy D. Maximální výkon odsávání dosahuje 395 m³/h. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu díky funkci recirkulace. Odsavač par má pouze horní odtah, kdy napojení na odtahové potrubí má průměr 150 mm. Pomocí tlačítkového ovládání umístěného na boku si vyberete 1 ze 3 stupňů výkonu. Maximální hlučnost dosahuje 68 dB. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena LED osvětlením s výkonem 3 W. Digestoř má k dispozici 2 kovové filtry proti mastnotám a zpětnou klapku. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WHCN 64 F LM X

Komínový odsavač par Whirlpool WHCN 64 F LM X v nerezovém provedení má výkonný motor s kapacitou odsávání 525 m³/h. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s recirkulací. Ovládání je…

  • Šířka: 59,9 cm
  • Maximální hlučnost: 66 db
  • Maximální výkon odsávání: 603 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Výkon odsavače par Mora OK 643 X by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí u tohoto odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi kvalitně, pyšní se nerezovým provedením, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo to je také vybaven až 3 stupni výkonu pomocí mechanického tlačítkového ovládání. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle.

Skvělý výkon

Tento komínový odsavač par bude vynikat ve vaší kuchyni. Výkon odsavače činí 395 m³/h. Zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností pouhých 68 dB. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Důležité je také umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Provoz s recirkulací

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. V režimu recirkulace je nutné osadit odsavač par recirkulační sadou, která obsahuje držák uhlíkového filtru a uhlíkový filtr (je třeba ji zakoupit zvlášť). Při každé následné výměně filtru je vhodné dokoupit už jen samostatný uhlíkový filtr, který přidáte za tukový filtr. Uhlíkový filtr pohlcuje nežádoucí pachy, které vznikají při vaření. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání. Potřebný je 1 ks.

Osvětlení varné plochy

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Odsavač par je vhodné namontovat nad varnou zónu. Šířka odsavače činí 60 cm. Tento elegentní komínový odsavač par má povrchové provedení z nerezu. Komínový odsavač par vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím pásu LED umístěného ve spodní části odsavače. Odsavač je vybaven zpětnou klapkou a kovovými filtry proti mastnotám a 1 motorem s hlučností 68 dB. Přítomnost zpětné klapky ve výstupním hrdle odsavače par je užitečná pomůcka zabraňující pronikání průvanu do interiéru přes systém digestoře.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 67 db
  • Maximální výkon odsávání 395 m3

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 395 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 56 cm
Výška komínu (max.): 86,1 cm
Vhodný uhl. filtr: UF 273829
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 53,7 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 5,8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 57,1 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 733420

Všechny parametry

Recenze Mora OK 643 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora OK 643 X