Mora OK 637 X

  • Sleva 14 %

Šířka: 60 cm, Maximální hlučnost: 67 db, Maximální výkon odsávání: 412 m3, Počet rychlostí: 3. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Mora OK 637 X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy C se spotřebou 59,8 kWh/rok. Maximální výkon odsávání dosahuje 412 m³/h, maximální výkon recirkulace je 260 m³/h. Digestoř je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s provozem recirkulace. Horní odtah má průměr 150 mm. Vybrat a nastavit si můžete ze 3 rychlostí výkonu pomocí tlačítkového ovládání, které je umístěno vpředu. Maximální hlučnost dosahuje 67 dB, při běžném režimu je to 51 dB. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena LED osvětlením. Vybaven dvěma omyvatelnými tukovými filtry proti mastnotám a zpětnou klapkou. Šířka 60 cm.

 

 

 

Výkon Mora OK 637 X

Při vaření se stane komínový digestoř velkým pomocníkem. Během několika minut zajistí čistý vzduch bez zápachů. K dispozici máte 3 stupně rychlosti odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje hodnotu 412 m³/h s provozní hlučností 67 dB. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s recirkulací vzduchu. Při recirkulaci (max. Výkon 260 m³/h) je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. V tom případě, je však nutné použít uhlíkový filtr 665732. Průměr horního odtahu digestoře je 150 mm. Řadí se do energetické třídy C.

 

Vlastnosti

Digestoř se šířkou 60 cm je vybaven zpětnou klapkou a dvěma omyvatelnými filtry s polyuretanovou pěnou proti mastnotě. Přítomnost zpětné klapky ve výstupním hrdle digestoře je užitečná pomůcka zabraňující pronikání průvanu do interiéru přes systém digestoře. Ovládání je pomocí tlačítek, umístěných vpředu. Osvětlení digestoře je prostřednictvím 2 LED žárovkami s výkonem 6 W.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 67 db
Maximální výkon odsávání 412 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora OK 637 X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi