Mora OK 623 X

2 290 Kč ? Ušetříte 13 % 1 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 19,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Mora OK 623 X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy D. Maximální výkon odsávání dosahuje 395 m³/h. Digestoř je možné namontovat buď s odtahem do komína či bez odtahu díky funkci recirkulace. Vybrat a nastavit si můžete ze 3 rychlostí výkonu pomocí posuvného ovládání, které je umístěno vpředu. Maximální hlučnost dosahuje 68 dB. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena LED osvětlením s výkonem 3 W. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Moderní komínový odsavač par Mora OK 623 X patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi kvalitně a pyšní se nerezovým provedením, které mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu, které si nastavíte pomocí mechanického posuvného ovládání. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle.

Skvělý výkon

Tento komínový odsavač par bude designovým prvekem ve vaší kuchyni. Výkon odsavače činí 395 m³/h. Zajistí tak čistý vzduch během pár chvil s provozní hlučností 68 dB. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou.

Provoz s recirkulací

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru do komína, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při použití odsavače par v režimu recirkulace je nutné ho osadit recirkulační sadou, která obsahuje držák uhlíkového filtru a uhlíkový filtr (je třeba ji zakoupit zvlášť). Při každé následné výměně filtru je vhodné dokoupit už jen samostatný uhlíkový filtr, který přidáte za tukový filtr. Uhlíkový filtr pohlcuje nežádoucí pachy, které vznikají při vaření. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se čistý zpět do místnosti. Potřebné jsou 2 kusy.

Osvětlení varné plochy

Komínový odsavač par vás jistě potěší velmi silným a spolehlivým osvětlením varné plochy. Toto osvětlení je zajištěno prostřednictvím LED osvětlení umístěným ve spodní části odsavače.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 68 db
  • Maximální výkon odsávání 395 m3

Další vlastnosti

Značka: Mora
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 395 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 56 cm
Výška komínu (max.): 86,1 cm
Vhodný uhl. filtr: 273829
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 53,7 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 5,8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 68 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 56,5 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 733419

Všechny parametry

Recenze Mora OK 623 X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora OK 623 X