MORA MT 320 W

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Vestavěný displej: Ano, Vzhled skříně: volně stojící, Gril: Ne, Vnitřní objem: 20 L, Integrované hodiny: Ano


Cena 1 890 Kč

Sleva 5 % z doporučené ceny výrobcem: 1 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Volně stojící mikrovlnná trouba MORA MT 320 W v bílém provedení s objemem 20 l nabízí klasický mikrovlnný ohřev, expres funkci ohřevu, dětský zámek a nesmí chybět ani rozmrazování. Je vybavena 5 výkonovými stupni a digitálním programátorem s možností nastavení ohřevu až 95 minut. Je bezpečná i pro vaše ratolesti, protože je vybavena dětským zámkem.

Základ do každé domácnosti

Mikrovlnná trouba MORA MT 320 W je základním modelem od značky MORA a skvěle se hodí do téměř každé moderní domácnosti. Disponuje základními funkcemi ohřevu a rozmrazování. Vnitřní prostor mikrovlnné trouby má objem 20 litrů a vejde se do něj otočný talíř s průměrem 25,5 cm. Díky tomu je tato mikrovlnná trouba vhodná především do menších kuchyní.

Výkon a funkce

Výkon mikrovln u této trouby dosahuje 700 W. K dispozici je pět stupňů intenzity, vždy si můžete zvolit právě ten, který potřebujete. Vedle klasického mikrovlnného ohřevu disponuje mikrovlnná trouba i funkcí rozmrazování. Nechybí ani funkce expres ohřevu. Tato mikrovlnná trouba je vybavena také časovačem s předvolbou až 95 minut. Pro pohodlnější používání je k dispozici signalizace ukončení procesu ohřívání nebo rozmrazování. Nechybí ani dětská pojistka, která zajistí maximálně bezpečný chod mikrovlnné trouby.

Kompaktní design

Mikrovlnná trouba je v bílé barvě, a proto se hodí především do moderních domácností. Její jednoduchý design je doplněn kompaktními rozměry 257 × 439 × 335 mm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí MORA MT 320 W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno