Mora MT 120 W

 • Výprodej

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Barva: bílá, Výška: 25,7 cm, Šířka: 43,9 cm, Hloubka: 33,5 cm. Více info


Cena 1 849 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,7 / 5

31×

88.7% Kvalita
Výborná

89.6% Hodnota za peníze
Výborná

31 nákup

Zobrazit 31 recenzí

Popis produktu

Výhodou volně stojící mikrovlnné trouby Mora MT 120 W je nejen její skvělý výkon až 700 W, ale také užitečné funkce, kterými disponuje. Určitě uvítáte funkci snadného pečení nebo rychlé rozmrazování. Vybrat si můžete až z 5 úrovní výkonu. Mikrovlnná trouba má vnitřní objem 20 litrů a její součástí je skleněný otočný talíř. Ovládání trouby zvládne každý pomocí mechanických otočných knoflíků.

Moderní design

Vyberte si spotřebič, který dotvoří dokonalý vzhled vaší kuchyně. Mikrovlnná trouba Mora MT 120 W přichází v moderním designu, který se hodí do každé kuchyně. Bílý povrch trouby vytváří elegantní barevnou kombinaci, která se hodí do každé moderní domácnosti. V kuchyni tak budete mít stylový spotřebič, který je nejen výkonný, ale svým designem zaujme každou návštěvu.

Funkce rychlého rozmrazování

Potřebujete náhle rozmrazit maso, které jste teprve nedávno vyndali z mrazáku? Žádný problém. Výkonná mikrovlnná trouba Mora MT 120 W má kromě jiných skvělých funkcí i užitečnou funkci rychlého rozmrazování. Díky ní bude každá potřebná surovina dokonale rozmražená ve velmi krátkém čase. Nečekejte zbytečně na rozmrazení potravin bez pomoci moderních technologií. Využijte skvělou možnost rychlého rozmrazování s kvalitní mikrovlnnou troubou, která se postará o dokonalé rozmrazení každého kousku masa či jiné potraviny.

 

Silný výkon

Každý chce výkonnou mikrovlnnou troubu, která je však cenově dostupná. Mikrovlnná trouba Mora MT 120 W se takovými přednostmi může pochlubit. Její mikrovlnný ohřev dosahuje výkonu až 700 W a zaručuje efektivní ohřev jakéhokoli jídla či nápoje. Navíc si můžete vybrat až z 5 stupňů výkonu podle typu potravin. Vyberte si výkonnou mikrovlnnou troubu pro ohřev a přípravu vašich oblíbených jídel a nápojů. Její ovládání je velmi jednoduché, nabízené funkce můžete volit pomocí mechanických otočných knoflíků.

 

Klíčové vlastnosti

 • Výkon 700 W

 • Objem 20 l

 • 5 nastavení výkonu

 • Skleněná dvířka

 • Funkce snadného pečení

 • Otočný skleněný talíř o průměru 25,5 cm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

31 recenzí Mora MT 120 W

88.7% Kvalita
Výborná

89.6% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

17. 6. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíVáclav

14. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


 • Jednoduché ovládání

Barbora

25. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jednoduché ovládání
 • Zatím nic

Vše v pořádku, nejlevnější nabídka na trhu


Jakub

14. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jednoduchost a funkčnost