Mora Keom 80 PKTL ohřívač vody elektrický kombinovaný


Bojler, Typ bojleru: tlakový, Maximální výkon: 2000 W, Objem vodního zásobníku: 80000 ml, Maximální teplota: 75°C, Možnost nastavení teploty, Maximální provozní tlak: 6 Bar, Čas nahřátí: 157 min., Materiál nádržky na vodu: smalt a horčíková anóda, Ochrana proti zamrznutí, Šířka: 45,4 cm, Výška: 77,5 cm, Hloubka: 46,1 cm, Hmotnost: 35 kg. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 70 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kombinovaný elektrický ohřívač vody Mora Keoma 80 PKTL nabízí výhodný poměr cena výkon. Vyznačuje se mimořádně kvalitní izolací, ale i možností nastavení teploty do 65 nebo 75 °C. Z montáže ani z údržby nemusíte mít žádné obavy. Ta je mimořádně jednoduchá. Důležitou informací je pro vás to, že přípojka tepelného výměníku je z levé strany.

 

 

Provedení

Kombinovaný elektrický ohřívač vody Mora Keom 80 PKTL potěší skvělým poměrem cena a kvalita. S rozměrem 775 × 454 × 461 mm nabízí objem až 80 litrů. Mezi jeho hlavní přednosti patří vysoce kvalitní izolace, ekologická produkce a přívod pro několik odběrných míst.

Plynulý chod

Mora Keom 80 PKTL je vybaven elektrickým ponorným topným tělesem, přičemž teplotu lze jednoduše regulovat pomocí ovladače až do 65 °C. Hospodárné nastavení lze nastavit na 55 °C a ochranu proti zamrznutí na 10 °C. Nelze opomenout ani kontrolku činnosti topného tělesa a bimetalový teploměr ukazatele teploty vody v zásobníku ohřívače.

Skvělým řešením

Mimořádně kvalitní izolací je šetrný nejen k životnímu prostředí, ale i k vaší peněžence. Zajišťuje nejhospodárnější a nejekologičtější využití energie s minimální tepelnou ztrátou. Je tak vhodnou variantou do každého prostoru. Vyroben je z recyklovaných surovin.

Napájaní

Před připojením k elektrické síti je vyžadováno k ohřívači nainstalovat napájecí kabel o průřezu minimálně 1,5 mm2 (H05VV-F 3G 1,5 mm2)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 35 Kg
Model kombinovany
Maximální teplota 75 °C
Objem vodního zásobníku 80000 ml
Možnost nastav. teploty Ano
Umístění Na stěnu
Typ bojleru tlakový

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora Keom 80 PKTL ohřívač vody elektrický kombinovaný

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi