Mora K 864 AW

  • Doprava zdarma
  • Sleva 16 %

Typ varné desky: Plynová, Gril: Ano, Počet hořáků/varných zón: 4, Počet plynových hořáků: 4,


Cena 8 389 Kč

Sleva 16 % z ceny doporučené výrobcem: 9 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 83,89 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Mora K 864 AW v bílém provedení má šířku 60 cm. Kombinuje v sobě plynovou varnou desku a elektrickou troubu. Varná deska nabízí 4 plynové hořáky s pojistkami Stop Gas. Hořáky jsou chráněny dvoudílnou smaltovanou mřížkou Stabil plus. Ovládání sporáku Mora K 864 AW je možné prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným zapalováním hořáků. Knoflíky doplňuje praktický displej. Elektrická trouba je multifunkční. K dispozici má mnoho praktických funkcí jako rychlý předohřev, rozmražovaní, ohřev talířů, gril a jiné. V troubě jsou drátěné rošty. Regulace teploty je možná v rozmezí 50 - 275 °C. Celkový vnitřní objem trouby dosahuje 65 l. Ve spodní části sporáku se nachází praktický úložný prostor. Příslušenství: rošt, plech.

 

 

Praktický spotřebič

Kombinovaný sporák Mora K 864 AW volně stojící v nerezovém provedení. Ovládání je pomocí šesti otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Vývod par se nachází vzadu. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Jednoduchá funkčnost

Varná zóna je plynová, ovládaná otočnými knoflíky a je vybavena 4 plynovými horáky. Je na vás, kterou možnost si zvolíte. Integrované zapalování se nachází v ovládacím tlačítku. Pro větší bezpečnost má spotřebič zabudovanou termoelektrickou pojistku zhasnutí plamene. Ta zajistí, že v případě zhasnutí plamene je automaticky přerušen přívod plynu. Smaltovaná dvoudílná mřížka Stabil Plus vám zajistí maximální stabilitu nádobí i jeho bezpečný přesun. Jejich údržba je navíc velmi jednoduchá. Je možné je umýt i v myčce nádobí.

Program pro čištění trouby

Snadné čištění trouby EcoClean vám usnadní práci s údržbou. Jednoduše nalijte 0,5 l vody např. do pekáče a zvolte program EcoClean. Po cca 30 minutách uvidíte rozdíl. Vnitřní povrch trouby bude čistší. Mastnota nebo zapečené mastné skvrny se díky páře uvolní, a následně je můžete jednoduše otřít hadříkem. Trouba bude opět čistá a připravená na další provoz.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická a nabízí dostatečnou nabídku až 11 funkcí. Regulace teploty je možná v rozmezí 50 do 275 °C. Kromě běžného pečení nabízí širokou škálu možností:

  •     horní a dolní topné těleso, elektrický gril - malý, elektrický gril, elektrický gril s ventilátorem, dolní a kruhové topné těleso s ventilátorem, kruhové těleso s ventilátorem, dolní těleso s ventilátorem, ohřev talířů, rozmrazování, EcoClean, rychlý předehřev trouby.

Trouba podporuje i funkci čištění trouby Eco Clean. Multifunkční sporák přichází s novým a komfortním závěsem dvířek Komfort a tlumeným zavíráním. Příslušenství v balení sporáku: 1 x rošt trouby, 1 x plech.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora K 864 AW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno