Mora K 864 AI

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 65 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 2700 W, nerez barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaný volně stojící sporák Mora K 864 AI s plynovou varnou deskou a multifunkční troubou v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná deska je vybavena bezpečnostními pojistkami Stop Gas pro 4 hořáky a smaltovanou bezpečnostní dvoudílnou mřížkou Stabil plus. Hořáky jsou ovládány otočnými knoflíky s integrovaným zapalováním. Regulace teploty v troubě je v rozmezí 50 - 275 °C. Výkonná multifunkční trouba má 11 různých programů a disponuje funkcí EcoClean pro pohodlné čištění a osvětlením. Sporák Mora K 864 AI má objem trouby 65 l a chladná dvířka. Ve spodní části trouby se nachází praktický úložný prostor.

 

 

Jednoduchý, ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 864 AI je volně stojící a má nerezovém provedení. Ovládání je zajištěno šesti otočnými knoflíky, hořáky diponují systémem integrovaného zapalování. Knoflíky jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Jednoduchá funkčnost

Trouba sporáku je multifunkční, nabízí přesnou regulaci teploty od 50 do 275 °C. Dvoudílná smaltovaná ochranná mřížks Stabil plus na sporáku zajistí vyšší komfort. Nemusíte se více obávat o bezpečnost, mřížka chrání proti převrhnutí nádoby. Trouba disponuje drážkovými vodítky s 1 roštem. Celkový objem trouby je 65 l. Spodní část trouby poskytuje úložný prostor pro vaše plechy nebo jiné kuchyňské potřeby. Sporák je dodáván v šířce 60 cm.

Pojistka StopGas

Hořáky kombinovaného sporáku Mora K 864 AI jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami StopGas, které eliminují samovolné vypnutí a případný únik plynu. Tato pojistka automaticky uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, například při přetečení obsahu hrnce nebo při průvanu, a zaručí vám tak maximální bezpečnost při vaření.

Výkonná multifunkční trouba Mora K 864 AI má jedenáct různých programů: nejen klasické pečení, ale i gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, funkci extra rychlého předehřevu, rozmrazování, ohřev talířů a v neposlední řadě i speciální čistící program ECO CLEAN.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora K 864 AI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Jana

11. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Sporák jsem si koupila v EW minulý rok v říjnu a jsem s ním i se službami maximálně spokojená.
  • Dodán bez průtahů v dohodnuté době až do 3. patra, rozbalen, usazen na místo, obaly a starý spotřebič odvezen a technik připojil k plynu s certifikátem. Vše během jedné hodiny. Super služby.

Cena sporáku 9.990,- Kč o šířce 60 cm je velmi dobrá (já jsem loni zaplatila 12.500,- Kč) a doporučila bych koupi tohoto výrobku. Jsem s ním opravdu spokojená, zatím žádné závady.