Mora K 7265 AS6

  • Sleva

Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 71 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 3300 W, stříbrná barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info

Barva


Cena 9 990 Kč

Sleva 9 % z předcházející ceny: 10 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák K 7265 AS6 ve stříbrném provedení nabízí 4 plynové hořáky a multifunkční troubu. Hořáky jsou vybaveny integrovaným zapalováním, digitálním dotykovým časovačem s hodinami a pojistkou StopGas. Trouba o objemu 71 litrů je zařazena do energetické třídy A. Je vybavena 11 možnostmi ohřevu, programem pro přípravu hotových a mražených jídel, funkcí Eco Clean, osvětlením a možností regulace teploty od 50 do 275 °C. Součástí je také stojan, mělká přihrádka, přihrádka XXL a praktický úložný prostor.

 

 

Prostor pro velké hrnce

Zvětšená varná plocha a větší vzdálenosti mezi hořáky nabízejí dostatek prostoru pro všechny velikosti pánví a hrnců. Štíhlá a plochá konstrukce umožňuje hladké a snadné přemisťování i velmi velkých hrnců.

Pojistky hořáků StopGas

Plynové hořáky jsou vybaveny pojistkami StopGas, které při náhodném zhasnutí plamene hořáku automaticky vypnou přívod plynu.

Integrované zapalování hořáků

Zapalování hořáků jednou rukou přináší větší pohodlí a snadnou obsluhu. Chcete-li plynový hořák aktivovat, jednoduše stiskněte knoflík dolů a jednou rukou jej otočte na požadovanou úroveň, zatímco druhou ruku máte volnou. Rychlé, snadné a efektivní.

Litinové mřížky ProGrids

Masivní a elegantní litinové mřížky ProGrids jsou extrémně stabilní a odolné i při nejvyšších teplotách. Přináší do vaší kuchyně vynikající stabilitu, dlouhou životnost a uživatelsky přívětivý design.

Digitální dotykový časovač s hodinami

Můžete nastavit přesnou dobu vaření, např. 45 minut, nebo nastavit, kdy má být jídlo uvařeno, např. v 17:00. Oba režimy automaticky vypnou troubu po uplynutí nastaveného času a zvukový signál vás upozorní na ukončení pečení. Můžete také použít kuchyňský časovač, který lze nastavit na 24 hodin. Tato funkce je nezávislá na provozu trouby, takže po uplynutí nastaveného času se trouba nevypne, ale topná tělesa budou v provozu. Po uplynutí nastaveného času zazní pouze zvukový signál.

Dokonalý přehled o pečení

Dvířka se nevyplatí otevírat, protože uniká velké množství tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby Mora vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže se do něj můžete podívat, kdykoli se vám zachce.

Hluboká pečicí pánev XXL

Hluboká pečicí pánev umožňuje připravovat jídla, která potřebují větší prostor - ideální pro lasagne, ryby, kachnu nebo třeba hovězí pečeni.

Chladná dvířka trouby

Dvířka trouby se dvěma skly a reflexní vrstvou jsou navržena tak, aby dokonale izolovala a teplo se nedostalo ven.

Rychlý předehřev trouby

Trouby s funkcí rychlého předehřevu dosáhnou teploty až 200 ˚C za pouhých 4,5 minuty, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev.

Víceúrovňové vaření

Díky velké kapacitě můžete péct na více plechách najednou, čímž ušetříte čas i energii. Ať už se jedná o hranolky, koláč nebo pizzu, můžete se spolehnout, že všechny úrovně budou připraveny rovnoměrně a dokonale.

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Horkovzdušný fritovací program

Tento extra intenzivní způsob smažení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk a zajišťuje dokonale křupavou zlatavou kůrčičku. Je vhodný pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky nebo kuřecí nugety.

Program Pizza

Program je speciálně navržen pro pečení pizzy, focaccii, tortilly a podobných pekařských specialit.

Eco Clean

Stačí ihned po pečení vložit plech s vodou do předehřáté trouby a zapnout program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a po vychladnutí trouby je snadno setřete hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora K 7265 AS6

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi