Mora K 7265 AS6


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 71 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 3300 W, stříbrná barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info

Barva


Cena 9 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 95 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaný sporák K 7265 AS6 ve stříbrné barvě nabízí 4 plynové hořáky a multifunkční troubu. Hořáky jsou vybaveny integrovaným zapalováním a bezpečnostní pojistkou STOP GAS. Trouba o objemu 71 litrů spadá do energetické třídy A. Je vybavena 11 možnostmi ohřevu, programem pro hotová a mražená jídla, funkcí ECO Clean, osvětlením a teplotu můžete regulovat od 50 do 275 °C. Součástí je také rošt, XXL plech a praktický úložný prostor. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

 

 

 

Prostor pro velké hrnce

Zvětšená varná plocha a větší vzdálenosti mezi hořáky nabízejí dostatek prostoru pro všechny velikosti pánví a hrnců. Štíhlá a plochá konstrukce umožňuje hladké a snadné přemisťování i velmi velkých hrnců.

Pojistky hořáků StopGas

Plynové hořáky jsou vybaveny pojistkami StopGas, které automaticky vypnou přívod plynu, pokud dojde k náhodnému zhasnutí plamene hořáku.

Integrované zapalování hořáků

Jednoruční zapalování hořáků přináší do vaší plynové varné desky větší pohodlí a snadnou obsluhu. Chcete-li plynový hořák aktivovat, jednoduše stiskněte knoflík a jednou rukou jej otočte na požadovanou úroveň, zatímco druhou ruku máte volnou. Rychlé, snadné a efektivní.

Litinové rošty

Masivní a elegantní litinové rošty jsou mimořádně stabilní a odolné i při nejvyšších teplotách. Přinášejí do vaší kuchyně vynikající stabilitu, odolnost a uživatelsky přívětivý design.

Dokonalý přehled o pečení

Nevyplatí se otevírat dvířka, protože z nich uniká velké množství tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby Mora vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Můžete tak nahlédnout dovnitř, kdykoli se vám zachce.

XXL hluboký pečicí plech

Hluboký pečicí plech vám umožní připravovat pokrmy, které potřebují hlubší prostor - ideální pro lasagne, ryby, kachnu nebo třeba hovězí pečeni.

Chladná dvířka trouby

Dvířka trouby se dvěma skly a reflexní vrstvou jsou navržena pro dokonalou izolaci, takže teplo si nenajde cestu ven.

Rychlý předehřev trouby

Trouby s funkcí rychlého předehřátí trouby dosáhnou teploty až 200 ˚C za pouhých 4,5 minuty, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřev.

Víceúrovňové pečení

Díky velké kapacitě můžete péct na více plechů najednou, čímž ušetříte čas i energii. Ať už se jedná o hranolky, koláč nebo pizzu, můžete se spolehnout, že všechny úrovně budou rovnoměrně a dokonale propečené.

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz tím, že připravíte chutný oběd rychleji, aniž byste museli troubu předehřívat. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat například kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo croissanty.

Program horkovzdušného smažení

Tento mimořádně intenzivní způsob horkovzdušného smažení nevyžaduje žádný tuk a zajišťuje dokonale lahodnou křupavou zlatavou kůrčičku. Vhodné pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky nebo kuřecí nugety.

Program Pizza

Program je speciálně navržen pro pečení pizzy, focaccia, tortill a podobných pekařských pochoutek.

Eco Clean

Do předehřáté trouby stačí ihned po pečení vložit plech s vodou a zapnout program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a po vychladnutí trouby je snadno setřete hadříkem.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora K 7265 AS6

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Pavlína

1. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí