Mora K 224 AW


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 68 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 2200 W, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 6 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 65 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Mora K 224 AW v bílém provedení má 4 plynové hořáky a klasickou troubu. Hořáky jsou vybaveny pojistkou STOP GAS. Trouba o objemu 68 l je zařazena do energetické třídy A. Je vybavena 3 režimy ohřevu, funkcí ECO Clean, osvětlením a můžete regulovat teplotu od 50 do 275 °C. Součástí je také gril.

 

 

 

Jednoduché, ale účelné

Mora K 224 AW je volně stojící kombinovaný sporák v bílém provedení. Hořák se ovládá otočnými knoflíky umístěnými vpředu. Hořáky jsou kryty dvoudílnou smaltovanou mřížkou, která zajišťuje bezpečný pohyb nádobí ve všech směrech. Sporák je také vybaven praktickou odkládací přihrádkou ve spodní části, kam můžete uložit plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní.

StopGas

Hořáky jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami StopGas, které zabraňují náhodnému vypnutí a případnému úniku plynu. Pojistka automaticky vypne přívod plynu, pokud dojde k náhodnému zhasnutí plamene, a to i v případě, že obsah hrnce přeteče nebo dojde k průvanu. Zaručuje maximální bezpečnost při vaření.

  • Levá přední část Ø 5,4 cm 1 kW
  • Pravá přední Ø 9,9 cm 3 kW
  • Levá zadní Ø 7,4 cm 1,9 kW
  • Pravá zadní Ø 7,4 cm 1,9 kW

Funkce trouby

Trouba je elektrická, má objem 68 l a nabízí přesnou regulaci teploty v rozmezí od 50 do 275 °C. Má 3 funkce vaření a praktické vnitřní osvětlení. Dno trouby poskytuje úložný prostor pro plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní. Speciální program čištění trouby ECO CLEAN zajišťuje čištění vnitřku trouby bez větší námahy.

Způsoby vytápění

  • EcoClean - parní čištění
  • Horní a dolní topné těleso
  • Horní topné těleso
  • Spodní topné těleso

Program EcoClean

Tento program zjednodušuje čištění trouby. Stačí například nalít 0,5 litru vody do pečicího plechu a na ovladači trouby zvolit program EcoClean. Přibližně po 30 minutách uvidíte výsledek - viditelně čistý vnitřek trouby včetně plechů a pečicích desek. Pára uvolní mastnotu a změkčí zapečené skvrny, které pak stačí otřít hadříkem a trouba bude čistá a připravená k dalšímu použití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora K 224 AW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi