Mora IM 643C3


Vestavná myčka nádobí, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 0 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 46 dB, Spotřeba vody 9,7 na mycí cyklus, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,6 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 55,5 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná plně integrovaná myčka nádobí Mora IM 643C3 se 2 zásuvkami je zařazena do energetické třídy C. Na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav. Nabízí 6 mycích programů, 7 teplot, odložený start, Dry Plus - automatické otevření dvířek na konci programu, rychlé mytí - možnost zkrácení programů a další. Přední krycí deska není součástí balení.

Mora IM 643C3 vestavná myčka nádobí

Někdy potřebujete jen opláchnout sklenice, jindy je myčka plná hrnců a talířů od nedělního oběda. Pokročilá senzorová technologie vždy nastaví mycí program tak, aby bylo vaše nádobí dokonale čisté, a zároveň optimalizuje spotřebu vody a energie. Nepotřebujete speciální programy pro skleněné nádobí ani intenzivní mycí program - jediný program AUTO se zcela přizpůsobí všem vašim potřebám.

Program pro sklo

S tímto speciálně vyvinutým programem pro sklo se myčky šetrně postarají o veškeré vaše skleněné nádobí. Díky nižší teplotě mytí je bezpečný i pro křišťálové sklenice.

Funkce ExtraHygiena

Program, který napodobuje proces sterilizace, byl navržen pro ty, kteří potřebují větší jistotu, že jejich nádobí a příslušenství bude skutečně hygienické, jako jsou rodiny s kojenci nebo malými dětmi. Tato možnost prodlužuje dobu mytí a zvyšuje teplotu o 5 °C při použití programu Eco nebo Universal (v závislosti na modelu). V kombinaci s intenzivním programem umožňuje mytí při teplotě 75 °C - dostatečně vysoké na to, aby zlikvidovala většinu bakterií.

Samočisticí filtr

Systém oplachování spolu s automatickou prevencí ucpání filtru zajišťuje, že filtr bude fungovat bez poruch a vyžaduje podstatně méně čištění.

Rychlé mytí

Ideální funkce, zejména když spěcháte nebo potřebujete jen opláchnout mírně znečištěné nádobí. Funkce zkracuje dobu mytí vybraných programů.

Automatické uvolnění dvířek

Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky mírně pootevřou, aby unikla přebytečná pára. K nádobí se tak dostane čerstvý vzduch, takže umyté předměty, například plastové nádobí, zcela oschnou. Vynikající rychlé sušení s nízkou spotřebou energie.

Odložený start

Tato funkce umožňuje naprogramovat zapnutí myčky s předstihem. Můžete tak využít levných tarifů za elektřinu nebo mýt nádobí, kdykoli se vám to hodí.

Hodinový program

Tento program je určen pro každodenní mytí lehce znečištěného nádobí. Program trvá pouze 1 hodinu a pracuje při teplotě 60 nebo 65 °C v závislosti na modelu.

Samočisticí program

Spusťte samočisticí program jednou za měsíc nebo počkejte, až vás myčka upozorní na nutnost čištění, a už nikdy nebudete muset ručně čistit vanu, ostřikovací ramena nebo trysky.

Total AquaStop

Tento systém chrání před případným únikem vody během mytí. V případě poruchy zastaví další napouštění vody a postará se o vypouštění vody z myčky.

  • Přední krycí deska není součástí dodávky

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 46 db
Počet souprav nádobí 14

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora IM 643C3

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi