Mora IM 632

  • Sleva 13 %

Šířka: 59.8 cm, Maximální hlučnost: 47 db, Počet souprav nádobí: 12. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Mora IM 632 zařazena do energetické třídy A++ s kapacitou myčky pro 12 jídelních souprav nádobí. Vnitřní vybavení sestává z 2 úložných košů. Ovládání myčky je umístěno nahoře a je elektronické. Myčka disponuje ukazatelem zbytkového času, odloženým startem 3/6/9 hodin. Možnost použití mycích tablet 3 v 1. Myčka Mora IM 632 je vybavena funkcí Total Aqua Stop proti přetečení, zvukovou signalizací na konci programu a samočisticím filtrem. Maximální hlučnost dosahuje 47 dB. Šířka myčky 60 cm.

 

 

Optimální pro šetrné mytí

Praktická vestavná myčka nádobí Mora IM 632 bude vašim každodenním pomocníkem v kuchyni. Nádobí budou dokonale umyté. Její kapacita je 12 jídelních souprav nádobí s 2 úložnými koši. Myčka je zařazena do energetické třídy A++, čímž je dosažena vysoká energetická úspornost. Překvapí vás svou nízkou hlučností 47 dB.

Vlastnosti

Vestavná myčka nádobí není však jen elegantním skvostem který perfektně zapadne do vaší kuchyně a dodá jí moderní vzhled. Její vnější design zaručeně zjednoduší instalaci a umístění, ale i její technické parametry jsou nastaveny ideálně pro každého. Množství programů zajišťuje kvalitní očistu vaší jídelní soupravy a LED displej vás informuje o programu i o jeho průběhu. Myčka také disponuje systémem Total Aqua Stop proti přetečení. Její hlučnost je pouze 47 dB takže vás nebude rušit a díky dobře odvedené a automatické práci vám daruje více času s vaší rodinou nebo při vašich koníčcích. Dalšími výhodami jsou

  •      odložený start (3 / 6 / 9 hod.)
  •      možnost použití mycích tablet 3 v 1
  •      samočistící filtr
  •      úsporný Eco program
  •      zvuková signalizace po skončení programu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 47 db
Počet souprav nádobí 12

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora IM 632

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi