Mora I 878 AW

Elektrický sporák Mora I 878 AW se sklokeramickou indukční deskou se 4 indukčními varnými zónami a multifunkční troubou MF11 v bílé barvě. Varné zóny jsou ovládány dotykovým digitálním spínačem a jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla. Regulace teploty v troubě se pohybuje v rozmezí rozmezí 50 - 275 °C a je ovládána dvěma otočnými knoflíky. Trouba disponuje funkcí horního a dolního ohřevu, ohřevem s topným tělesem ventilátoru, rozmrazování, ohřívání talířů, funkcí rychlého předehřevu trouby, velkým grilem 2700 W, funkcí EcoClean pro pohodlné čištění a osvětlením. Standardní výbavou trouby jsou výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň), 1 rošt, 1 MAXI pekáč XXL 8 l a 1 plech. Sporák Mora I 878 AW má objem trouby 68 l s chladnými dvířky s komfortním uzavíráním. Ve spodní části trouby se nachází praktický úložný prostor. Elektrické napětí 230/400 V. Šířka 50 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Jednoduchý ale účelný

Sporák se sklokeramickou indukční varnou zónou, volně stojící Mora I 878 AW v bílém provedení. Ovládání varné zóny je prostřednictvím dotykového digitálního spínače s integrovanými hodinami a dvou otočných knoflíků pro troubu. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiný kuchyňské nádobí, který budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A.

Jednoduchá funkčnost

Varná zóna je sklokeramická, ovládaná dotykovým digitálním spínačem s hodinami pro jednoduché programování pečení a je vybavena 4 indukčními varnými zónami (1 x Ø 200 mm / 2300 W, 2 x Ø 160 mm / 1400 W, 1 x Ø 160 mm / 1400/2000 W EXTRA POWER) s ukazatelem zbytkového tepla. Trouba sporáku je elektrická, nabízí přesnou regulaci teploty trouby od 50 do 275 ° C. Můžete si vybrat z více možností ohřevu. Disponuje také funkcí EcoClean pro snadné čištění. Výsuvnými teleskopickými rošty (1úroveň), 1 roštem, 1 MAXI pekáčem XXL 8 l a 1 plechem. Celkový objem trouby je 68 l. Spodní část trouby poskytuje praktický úložný prostor pro vaše plechy nebo jiné kuchyňské potřeby. Sporák je dodáván v šířce 50 cm. Elektrické napětí: 230/400 V.

Multifunkční trouba

Multifunkční trouba sporáku je elektrická a nabízí 11 funkcí. Kromě běžného pečení nabízí širokou škálu možností jako např horní, dolní a kruhové topné těleso, ventilátor s horním, dolním a kruhovým tělesem ventilátoru, rozmrazování, předehřev trouby, ohřev talířů, velkým grilem 2700 W a osvětlením. Přizpůsoben je i termostat, který udrží stabilní teplotu trouby. Trouba podporuje i funkci čištění trouby Eco Clean. Multifunkční sporák přichází s novým a komfortním závěsem dvířek Komfort a tlumeným zavíráním. Teplotu lze nastavit od 50 - 250 ° C. Výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň) usnadňují manipulaci s plechy a rošty. Příslušenství v balení sporáku: 1 x rošt trouby, 1 x pekáč MAXI XXL 8 l a 1 x plech.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 50 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Časovač Ano
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 11
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Systém ovládání otočné
 • Typ varné desky Indukční
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Indukční
 • Počet el.varných zón 4
 • Umístění ovládání přední
 • Typ trouby Elektrický

Další vlastnosti

Značka: Mora

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59,4 cm
Hmotnosť: 37,1 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Počet programů: 11
Gril: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: otočné
Typ horního povrchu: Indukční
Počet el.varných zón: 4

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Typ trouby: Elektrický

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1400 W
Velký hořák/ varná zóna: 2300 W

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Ostatní

Kód produktu: 735920

Všechny parametry

Recenze Mora I 878 AW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mora I 878 AW