Mora C 8668 BW6


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 71 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info

Barva


Cena 10 889 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 109 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elektrický sporák Mora C 8668 BW6 s parní funkcí v bílém provedení se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou patří do energetické třídy A. Trouba má objem 71 litrů, nabízí 11 různých programů a regulaci teploty od 50 do 275 °C. Varná deska má 4 varné zóny HiLight. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem, funkcí ECO CLEAN, ukazatelem zbytkového tepla a digitálním časovačem s hodinami. Součástí balení je také rošt, mělký plech na pečení a hluboký pekáč XXL.

 

 

 

Sklokeramická varná deska

Čtyřzónová sklokeramická varná deska Hi-Light je navržena pro snadné používání a vynikající výsledky vaření. Varná deska nabízí v závislosti na modelu dvojité nebo oválné varné zóny, které můžete přizpůsobit velikosti varné nádoby. Povrch varné desky je žáruvzdorný, snadno omyvatelný a vydrží zatížení až 100 kg. Díky funkci indikátoru zbytkového tepla můžete využít zbytkové teplo k úspoře energie a zároveň jste chráněni před nepříjemným popálením.

Digitální dotykový časovač s hodinami

Můžete nastavit přesnou dobu přípravy nebo nastavit, kdy má být jídlo uvařené. Oba režimy automaticky vypnou troubu po uplynutí nastavené doby a zvukový signál vás upozorní na konec doby přípravy. Můžete také použít kuchyňský časovač, který lze nastavit na 24 hodin. Tato funkce je nezávislá na provozu trouby, takže po uplynutí nastaveného času se trouba nevypne, ale topná tělesa budou v provozu. Po uplynutí nastaveného času zazní pouze zvukový signál.

Dokonalý přehled o pečení

Dvířka se nevyplatí otevírat, protože uniká velké množství tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby Mora vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže se do něj můžete podívat, kdykoli se vám zachce.

Víceúrovňové vaření

Díky velké kapacitě můžete péct více plechů najednou, čímž výrazně ušetříte čas i energii. Ať už se jedná o hranolky, koláč nebo pizzu, můžete se spolehnout, že všechny úrovně budou připraveny rovnoměrně a dokonale.

Tlumené zavírání dveří

Speciální mechanika dveří vyžaduje pouze jemné zatáhnutí, aby se věci daly do pohybu. Stačí jemný dotyk a dveře se hladce a tiše zavřou.

Rychlý předehřev trouby

Trouby s funkcí rychlého předehřátí dosáhnou teploty až 200 ˚C za pouhých 4,5 minuty, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřátí.

Chladná dvířka trouby

Dvířka trouby s dvojitým sklem a reflexní vrstvou jsou navržena tak, aby dokonale izolovala a teplo se nedostalo ven.

Výsuvné teleskopické rošty

Speciální teleskopické rošty z masivního kovu se velmi snadno vysunou i s vařeným jídlem, které pak jednoduše vyjmete. Tuto mechaniku oceníte například i v případě, že potřebujete jídlo během vaření podlít.

Pára navíc

Dobrý chléb si můžete upéct i doma. Uvnitř nadýchané, na povrchu křupavé. Tento program vytváří dokonale napařené prostředí, stačí jen nalít vodu do mělké pečicí nádoby a zvolit program Extra pára.

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Horkovzdušný fritovací program

Tento extra intenzivní způsob smažení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk a zajišťuje dokonale křupavou zlatavou kůrčičku. Vhodná pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky nebo kuřecí nugety.

Program Pizza

Tento program je speciálně navržen pro pečení pizzy, focaccia, tortilly a podobných pekařských výrobků.

Hluboký plech na pečení velikosti XXL

Hluboká pečicí pánev umožňuje připravovat jídla, která potřebují větší prostor - ideální pro lasagne, ryby, kachnu nebo třeba hovězí pečeni.

Úložný prostor

Mimořádně velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje místo pro uložení kastrolů nebo kuchyňského náčiní - díky tomuto praktickému úložnému řešení budete mít vše potřebné po ruce.

Eco Clean

Stačí do horké trouby hned po pečení vložit plech s vodou a zapnout program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a po vychladnutí trouby je snadno setřete hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora C 8668 BW6

60% Kvalita
Dobrá

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Nehodnoceno