Mora C 5655 BW


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 70 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Displej:, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Elektrický sporák Mora C 5655 BW v bílém provedení se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou je zařazen do energetické třídy A. Trouba má objem 70 litrů a nabízí 8 různých programů s přesnou regulací teploty mezi 50 a 275 °C. Varná deska obsahuje 4 varné zóny Hi-Light, dvě 18 cm (1,8 kW) a dvě 14,5 cm (1,2 kW). Ve spodní části varné desky se nachází praktická odkládací přihrádka. Sporák je vybaven chladnými dvířky trouby, ukazatelem zbytkového tepla pro varné zóny a funkcí čištění trouby Eco Clean. Součástí balení je také rošt a hluboká pečicí pánev XXL.

 

 

Sklokeramická varná deska

4zónová sklokeramická varná deska Hi-Light je navržena pro snadné používání a vynikající výsledky vaření. Varná deska nabízí (v závislosti na modelu) dvojité nebo oválné varné zóny, které můžete přizpůsobit velikosti varné nádoby. Povrch varné desky je žáruvzdorný, snadno omyvatelný a vydrží zatížení až 100 kg. Díky funkci indikátoru zbytkového tepla můžete využít zbytkové teplo k úspoře energie a zároveň jste chráněni před nepříjemným popálením.

Velký objem

Do trouby o objemu 70 litrů se vejde vše, co máte rádi. Snadno tak připravíte hostinu pro celou rodinu, ať už jde o pečeného krocana nebo 3 různé chody připravované na několika plechách najednou.

Digitální dotykový časovač s hodinami

Můžete nastavit přesnou dobu přípravy nebo nastavit, kdy má být jídlo hotové. Oba režimy automaticky vypnou troubu po uplynutí nastavené doby a zvukový signál vás upozorní na ukončení přípravy. Můžete také použít kuchyňský časovač, který lze nastavit na 24 hodin. Tato funkce je nezávislá na provozu trouby, takže po uplynutí nastaveného času se trouba nevypne, ale topná tělesa budou v provozu. Po uplynutí nastaveného času zazní pouze zvukový signál.

Dokonalý přehled o pečení

Dvířka se nevyplatí otevírat, protože uniká velké množství tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby Mora vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže se do něj můžete podívat, kdykoli se vám zachce.

Tiché zavírání dveří

Speciální mechanika dveří vyžaduje pouze jemné zatáhnutí, aby se věci daly do pohybu. Stačí jemný dotyk a dveře se hladce a tiše zavřou.

Chladná dvířka trouby

Dvířka trouby se dvěma skly a reflexní vrstvou jsou navržena tak, aby dokonale izolovala, takže teplo se nedostane ven.

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Program Pizza

Program je speciálně navržen pro pečení pizzy, focaccii, tortilly a podobných pekařských výrobků.

Hluboký plech na pečení XXL

Hluboká pečicí pánev umožňuje připravovat pokrmy, které vyžadují větší prostor - ideální pro lasagne, ryby, kachnu nebo třeba hovězí pečeni.

Úložný prostor

Mimořádně velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje místo pro uložení pánví nebo kuchyňského náčiní - díky tomuto praktickému úložnému řešení budete mít vše potřebné po ruce.

Eco Clean

Stačí do horké trouby hned po pečení vložit plech s vodou a zapnout program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a po vychladnutí trouby je snadno setřete hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 8
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Mora C 5655 BW

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

27. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduchost ovládání,potřebné funkce, celkový vzhled.
  • Lehce volné sklo na dveřích trouby.

Ověřená značka v odpovídající kvalitě:)


Václav

11. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoOldřich

10. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalita a cena. Sporáky Mora jsou velmi dobré a tato cena byla naprosto úžasná.
  • Žádné zatím nemá a doufám, že to vydrží.