Mora C 5242 CW


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 62 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 85 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramický elektrický sporák Mora C 5242 CW v bílém provedení se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou patří do energetické třídy A. Trouba má objem 62 litrů, nabízí 8 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50 – 275 °C. Varná deska obsahuje 4 HiLight varné zóny, dvě o průměru 18 cm (1,7 kW) a dvě o průměru 14,5 cm (1,2 kW). Ve spodní části sporáku je praktický úložný prostor. Sporák je vybaven chladnými dvířky trouby, ukazatelem zbytkového tepla varných zón a funkcí pro čištění trouby ECO CLEAN. Součástí balení je také rošt a XXL hluboký pekáč.

Varná zóna

Sporák disponuje varnou deskou vyrobenou z tepelně odolného materiálu, který se snadno čistí a vydrží zátěž až 100 kg. Nabízí 4 HiLight varné zóny: vlevo vpředu Ø 18 cm (1,7 kW), vpravo vpředu Ø 14,5 cm (1,2 kW), vlevo vzadu Ø 14,5 cm (1,2 kW), vpravo vzadu Ø 18 cm (1,7 kW). Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Ukazatel zbytkového tepla ochrání před popálením.

Multifunkční trouba

Trouba o objemu 62 litrů nabízí 8 různých programů s regulací teploty v rozmezí 50 – 275 °C. Disponuje funkcemi jako horní a dolní topné těleso, kruhové těleso s ventilátorem, programem Pizza a programem pro hotová a mražená jídla. Trouba je vybavena osvětlením. Součástí je také funkce EcoClean pro snadné čištění trouby.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Časovač Ne
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 8
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 62 L
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora C 5242 CW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi