Mora C 2245 AW


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 74 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elektrický sporák Mora C 2245 AW v bílém provedení se sklokeramickou deskou a klasickou troubou patří do energetické třídy A. Trouba má objem 74 litrů a nabízí 3 způsoby ohřevu. Varná deska obsahuje 4 varné zóny Hi-Light, dvě o průměru 18 cm a dvě o průměru 14,5 cm. Regulace teploty v troubě se pohybuje v rozmezí 50-275 °C. Ve spodní části sporáku se nachází praktický úložný prostor. Sporák je vybaven chladnými dvířky trouby, ukazatelem zbytkového tepla a funkcí čištění Eco Clean. Součástí balení je také rošt a hluboká pečicí pánev XXL.

 

 

Sklokeramická varná deska

4zónová sklokeramická varná deska Hi-Light je navržena pro snadné používání a vynikající výsledky vaření. Varná deska nabízí (v závislosti na modelu) dvojité nebo oválné varné zóny, které můžete přizpůsobit velikosti varné nádoby. Díky funkci ukazatele zbytkového tepla můžete využít zbytkové teplo k úspoře energie.

Velký objem

Do trouby o objemu 74 litrů se vejde vše, co máte rádi. Snadno tak připravíte hostinu pro celou rodinu, ať už se jedná o pečeného krocana nebo 3 různé chody pečené na několika plechách najednou.

Dokonalý přehled o procesu vaření

Nevyplatí se otevírat dvířka, protože uniká hodně tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby Mora vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže se do něj můžete podívat, kdykoli se vám zachce.

Hluboká pečicí pánev XXL

Hluboká pečicí pánev umožňuje připravovat jídla, která potřebují větší prostor - ideální pro lasagne, ryby, kachnu nebo třeba hovězí pečeni.

Chladná dvířka trouby

Dvířka trouby se dvěma skly a reflexní vrstvou jsou navržena tak, aby dokonale izolovala a teplo se nedostalo ven.

Úložný prostor

Mimořádně velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje místo pro uložení pánví nebo kuchyňského náčiní - díky tomuto praktickému úložnému řešení budete mít vše potřebné po ruce.

Eco Clean

Stačí do horké trouby hned po pečení vložit plech s vodou a zapnout program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a po vychladnutí trouby je snadno setřete hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Časovač Ne
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 3
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 74 L
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora C 2245 AW

60% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ivo

24. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Výborná


  • funguje