Monster Elements Wireless Over-Ear zlatá

Vyberte si jinou variantu

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 104,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bluetooth sluchátka Monster Cable Elements Wireless Over-Ear v elegantní zlaté barvě si vás získají svým výrazným stylem a fenomenálním zvukem, kterého dokážou dosáhnout. Nabízejí dva profily přehrávání hudby - Natural a Club. Hudbu je možné poslouchat bezdrátově, ale také s kabelem. Baterie vydrží na jedno nabití až neuvěřitelných 24 hodin. S mobilním zařízením se sluchátka spojují pomocí Bluetooth 4.0 s technologií apt-X. Díky svému zpracování nabízejí celkovou izolaci šumu. Se zabudovaným panelem dokážete ovládacími prvky jednoduše ovládat přehrávání / pauzu, hlasitost, přeskočení stopy či hovory. Sluchátka jsou odolná a pohodlná i při celodenním nošení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Dva zvukové profily

Sluchátka Elements Wireless Over-Ear obsahují dva zvukové profily - Natural a Club. Přirozený režim je vyladěn zvukovými mistry ze společnosti Monster pro všechny skladby a je nastaven pro nejlepší poslech v celé škále hudebních žánrů. V režimu Club je hudba více dravá a klade větší důraz na basové frekvence, abyste získali co nejlepší zážitky při poslechu EDM a Hip-Hopu.

MONSTER-CABLE-ElementsOver-GLD_02

Dlouhá výdrž baterie

S více než 24 hodinami přehrávání, 30 hodinami hovoru a více než 20 dny v pohotovostním režimu sluchátka umožňují celodenní poslech vaší oblíbené hudby. Takže bez ohledu na to, zda jste na cestě domů, nebo na druhou stranu světa, sluchátka mohou jít s vámi bez nutnosti stálého dobíjení. Sluchátka se nabíjejí pomocí microUSB portu ze zástrčky či PowerBank.

MONSTER-CABLE-ElementsOver-GLD_04

Inteligentní ovládání

Ovládejte hudbu a své hovory pomocí inteligentního dotykového ovládacího panelu společnosti Monster. Posunutím prstu nahoru zvýšíte hlasitost a stisknutím tlačítka dolů ji zase snížíte. Klepnutím přehrajete a pozastavíte, nebo zvednete či ukončíte hovor, dvojitým klepnutím zase přeskočíte skladbu. Sluchátka spolupracují se všemi typy operačních systémů, které podporují univerzální ovládací rozhraní.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-On-BLK_06

Praktické používání

Zařízení Elements Over je snadné a je vyrobeno z odolných materiálů, které zabraňují náhodnému poškození. Sluchátka mají rovněž ultra jemné ušní polštářky, které snižují zbytečný tlak na uši, vytvářejí lepší podmínky pro poslech hudby a vyvolávají příjemnější zážitky. Sluchátka se skládají do kompaktního balení, čímž zabírají méně prostoru.

MONSTER-CABLE-ElementsOver-GLD_03

Parametry produktu

Základní parametry

  • Monster cable Značka
  • Ne NFC
  • Bluetooth Rozhraní
  • náhlavní Styl nošení

Další vlastnosti

Značka: Monster cable
Ovládání přehrávání: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zlatá
Hmotnost: 800 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

? NFC: Ne
Rozhraní: Bluetooth
Odnímatelný kabel: Ano

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ano

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 24 hod.

Ostatní

Kód produktu: 137051-00

Všechny parametry

Recenze Monster Elements Wireless Over-Ear zlatá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se