Monster Clarity HD Wireless černá

Vyberte si jinou variantu

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 23,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bluetooth sluchátka Monster Cable Clarity HD Wireless v elegantní černé barvě vás nezaujmou pouze svým provedením, ale také křišťálově čistým zvukem. Mají vysokou úroveň izolace proti hluku, takže vás při poslechu nebude nic rušit. Sluchátka Clarity HD Wireless tak nabízí čistší, detailnější a jasnější zvuk. Robustní, ale extrémně lehká konstrukce s výztuhami zabraňuje jejich poškození. Na jedno nabití vydrží sluchátka přehrávat hudbu až 8 hodin. Komfortní nošení zajišťují 3 velikosti měkkých hrotů do uší. Sluchátka jsou také vybavena inteligentním mikrofonem pro lepší telefonování. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vysoká izolace zvuku

Sluchátka Monster Clarity HD Wireless poskytují vysokou úroveň zvukové izolace, takže si můžete vychutnat svou hudbu bez rušivých zvuků z okolního prostředí. Izolace také pomáhá předcházet úniku zvuku ze sluchátek, abyste nikoho nerušili svou hudbou, i když ji budete poslouchat při maximální hlasitosti. A tak si můžete svou hudbu užít kdekoliv a kdykoliv bez rušivých momentů.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-W-BLK_03

Dvojitá baterie

Životnost baterie je jedním z hlavních parametrů při výběru Bluetooth sluchátek. Baterie musí vydržet dostatečně dlouho na to, aby vám poskytla co nejvyšší čas přehrávání a nesmí být velká ani těžká. Společnost Monster usiluje o vytvoření rovnováhy mezi těmito dvěma způsoby tím, že navrhla Clarity HD sluchátka s dvojitým akumulátorem. Nejen, že získáte 8 hodinovou výdrž, ale dvojitý design také vyvažuje sluchátka a přispívá ke kvalitě reprodukce zvuku.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-W-BLK5

Inteligentní mikrofon

Není nic horšího, než telefonovat a neslyšet osobu na druhém konci. Běžná sluchátka jsou vybavena standardním mikrofonem, což znamená, že při telefonování vás může být těžko rozumět. Monster svá sluchátka vybavil kvalitním mikrofonem, čímž zajistil jasnější hlas a vyšší úroveň snížení šumu pozadí pro co nejlepší komfort při telefonování.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-W-BLK_02

Padnou jako ulité

Jednou z nejčastějších stížností na sluchátka do uší je obecně to, že vypadávají. Špatně přizpůsobená sluchátka mohou přispět k vnímání nízké kvality zvuku. Může dojít ke ztrátě basů a jiných frekvencí, které způsobují, že vaše hudba je plochá a nudná. Monster vám nabízí tři sady flexibilních tipů do uší, které jsou navrženy pro dlouhodobý komfort a každodenní nošení, abyste dosáhli co nejlepších hudebních zážitků.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-W-BLK_05

Parametry produktu

Základní parametry

  • Monster cable Značka
  • Ne NFC
  • Bluetooth Rozhraní
  • do uší Styl nošení

Další vlastnosti

Značka: Monster cable
Ovládání přehrávání: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 96 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

? NFC: Ne
Rozhraní: Bluetooth
Odnímatelný kabel: Ne

Vzhled

Styl nošení: do uší

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ano

Obsah balení

Dokovací stanice: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 6 hod.

Ostatní

Kód produktu: 137030-00

Všechny parametry

Recenze Monster Clarity HD Wireless černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se