Monster Clarity HD In-Ear černá

Designová sluchátka Monster Cable Clarity HD In-Ear v elegantní černé barvě vás nezaujmou pouze svým provedením, ale také křišťálově čistým zvukem. Mají vysokou úroveň izolace proti hluku, takže vás při poslechu nebude nic rušit. Sluchátka Clarity HD In-Ear tak nabízí čistší, detailnější a jasnější zvuk. Robustní, ale extrémně lehká konstrukce s výztuhami zabraňuje jejich poškození. Na jedno nabití vydrží sluchátka přehrávat hudbu až 8 hodin. Komfortní nošení zajišťují 3 velikosti měkkých hrotů do uší. Sluchátka jsou také vybavena inteligentním mikrofonem pro lepší telefonování. Sluchátka mají klasický 3,5 milimetrový jack pro připojení k jakémukoliv zařízení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

JBL Reflect Mini (šedá)

JBL Reflect Mini (šedá)

Kabelové sluchátka JBL REFLECTMINIBK jsou lehké sportovní sluchátka odolné vůči potu. Mají nástavce, které budou stabilně držet ve vašich uších i během sportování. Můžete si vybrat buď klasické…

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vysoká izolace zvuku

Sluchátka Monster Clarity HD In-Ear poskytují vysokou úroveň zvukové izolace, takže si můžete vychutnat svou hudbu bez rušivých zvuků z okolního prostředí. Izolace také pomáhá předcházet úniku zvuku ze sluchátek, abyste nikoho nerušili svou hudbou, i když ji budete poslouchat při maximální hlasitosti. A tak si můžete svou hudbu užít kdekoliv a kdykoliv bez rušivých momentů.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-In-BLK_02

Inteligentní mikrofon

Není nic horšího, než telefonovat a neslyšet osobu na druhém konci. Běžná sluchátka jsou vybavena standardním mikrofonem, což znamená, že při telefonování vás může být těžko rozumět. Monster svá sluchátka vybavil kvalitním mikrofonem, čímž zajistil jasnější hlas a vyšší úroveň snížení šumu pozadí pro co nejlepší komfort při telefonování.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-In-BLK_03

Padnou jako ulité

Jednou z nejčastějších stížností na sluchátka do uší je obecně to, že vypadávají. Špatně přizpůsobená sluchátka mohou přispět k vnímání nízké kvality zvuku. Může dojít ke ztrátě basů a jiných frekvencí, které způsobují, že vaše hudba je plochá a nudná. Monster vám nabízí tři sady flexibilních tipů do uší, které jsou navrženy pro dlouhodobý komfort a každodenní nošení, abyste dosáhli co nejlepších hudebních zážitků.

MONSTER-CABLE-ClarityHD-In-BLK_06

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Rozhraní 3,5 mm
  • Styl nošení do uší
  • Ovládání hlasitosti Ne
  • Potlačení šumu Ne
  • Odnímatelný kabel Ne
  • Délka kabelu 1,1 m

Další vlastnosti

Značka: Monster cable
Ovládání přehrávání: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 72 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

Rozhraní: 3,5 mm
Odnímatelný kabel: Ne
Délka kabelu: 1,1 m

Vzhled

Styl nošení: do uší

Zvuk

Ovládání hlasitosti: Ne
Potlačení šumu: Ne

Ostatní

Kód produktu: 128665-00

Všechny parametry

Recenze Monster Clarity HD In-Ear černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Monster Clarity HD In-Ear černá