Mio Smart VixCam C10, kamera

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Technická specifikace

 • Podpora karet Micro SD:    max. 32GB
 • Napájení:    Adaptér Micro USB Home 5 V/2 A
 • WLAN:    802.11 b/g/n
 • Rozlišení:    720 pixelů
 • Komprese:    H.264
 • Zorný úhel:    85°
 • Zvuk:    Obousměrný
 • IR LED:    10
 • Podpora nahrávání na Personal Cloud
 • Montáž na stěnu/strop

Kamera VixCam C10 je elegantní a diskrétní domácí kamera s nahráváním v HD rozlišení (720p) pro sledování vaší domácnosti, vašeho dítěte nebo jiné členy rodiny, která dokonce umožňuje obousměrnou hlasovou komunikaci prostřednictvím aplikace MioSMART.

Když budete mít v domě nainstalovanou domácí kameru, získáte duševní klid, protože budete neustále vědět, že váš domov a vaši milovaní jsou v bezpečí. Tato jistota vám pomůže, abyste se soustředili na důležité věci v životě a nemuseli myslet na to, zda je doma všechno v pořádku.

Připravená k okamžitému použití

Kamera VixCam C10 je připravena k okamžitému použití. Obsahuje 16GB SD kartu, takže můžete kameru začít hned používat. Zařízení používá kompresi H.264, což znamená, že dokáže ukládat menší soubory. Své nahrávky můžete ukládat do cloudu nebo na přiloženou SD kartu podle toho, čemu dáváte přednost.

Jak to funguje

Kamera se instaluje velmi snadno. Do chytrého telefonu nainstalujete aplikaci MioSMART, naskenujete QR kód, spárujete kameru se sítí WiFi a můžete začít monitorovat svou domácnost. Od tohoto okamžiku si už nikdy nebudete muset dělat starosti o svůj domov nebo o své blízké, protože prostřednictvím aplikace v telefonu budete okamžitě upozorněni, když kamera něco zachytí ve svém zorném úhlu.

Zorný úhel a noční vidění

Kamera VixCam C10 má široký zorný úhel 85° a noční vidění. To znamená, že vidí až na vzdálenost 8 metrů i při špatném osvětlení nebo v noci. Také se velmi snadno instaluje. Stačí nainstalovat magnetickou destičku na místo, odkud kamera uvidí na prostor, který chcete monitorovat a kameru položit na deštičku.

Optimální spolupracuje s bránou Personal Cloud

Kompaktní domácí kamera optimálně spolupracuje s bránou MioSMART Personal Cloud. Takže pokud chcete ukládat své nahrávky do Cloudu místo SD karty, můžete použít bránu. Bezpečně uloží nahrávku do Cloudu. Tento způsob má tu výhodu, že se dá umístit na jiné místo mimo kamery (například u sousedů), takže zloděj, který by chtěl vzít kameru s domnělým videozáznamem, bude na omylu a videozáznam bude pro vás zachován. Tak budete vždy mít zálohu svých nahrávek a nebudete muset využívat drahé cloudové služby nebo předplatné.

Jedna aplikace pro ovládání všech řešení MioSMART

Všechna řešení MioSMART se snadno ovládají pomocí jediné aplikace. Takže nebudete muset přepínat mezi aplikacemi pro například Okenní a dveřní senzor a kameru VixCam.

Aplikaci mohou používat až čtyři uživatelé, takže když nebudete moci použít váš telefon, můžete na přístup využít telefon některého dalšího ze tří uživatelů.

Aplikace MioSMART má také skupinovou funkci, to znamená, že můžete produkty MioSMART uspořádat do skupiny a spravovat je na jedné stránce. Můžete si vytvořit například skupiny "Doma" nebo "Kancelář", abyste mohli provést rychlou kontrolu a nemuseli vybírat zařízení v seznamu. Vše tak bude ještě přehlednější a bude se vám to hodit, když budete monitorovat různá místa pomocí většího počtu řešení MioSMART.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Slot pro paměťovou kartu Ano
 • Noční vidění Ano

Další vlastnosti

Značka: Mio
? Smart: Ano
Způsob použití: interní

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Noční vidění

Noční vidění: Ano

Funkce

Pohybový senzor: Ano
Zálohování záznamu: Ano

Objektiv

Zorný úhel: 85 °

Vzhled

Způsob montáže: stěna / strop

Energetické údaje

Napájení: USB

Další parametry

Technologie: Wifi
Typ SMART produktu: kamera
Oblast využítí: zabezpečení
Vestavěný reproduktor: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4710887988433

Všechny parametry

Recenze Mio Smart VixCam C10, kamera

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mio Smart VixCam C10, kamera