Mio S10, Osobní Cloud brána

1 990 Kč ? Ušetříte 85 % 298 Kč

Nákupem získáte 2,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Personal Cloud Mio S10 je osobní úložiště bezpečnostního systému Mio Smart pro archivaci záznamů z domácí kamery a jiných dat. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 85 %

Popis produktu

Technická specifikace

  • Napájení:    Adaptér Micro USB Home 5 V/2 A
  • Port Ethernet:    RJ45
  • Podpora externích pevných disků 2,5" a 3,5", max. 4 TB:    USB 2.0
  • Formát pevného disku:    FAT a NTFS
  • Velikost:    10 cm x 3,5 cm x 1,5 cm

Brána Personal Cloud S10 je kompaktní a diskrétní brána umožňující ukládat záznamy z domácí kamery a další soubory s možností sdílet účet až se čtyřmi uživateli. Umožňuje ukládat soubory až do 4 TB a je kompatibilní s USB flash disky standardu 2.0 a se všemi pevnými disky.

Jak to funguje

Jednoduše nainstalujete do telefonu aplikaci MioSMART, vezmete pevný disk nebo USB flash disk a připojíte kabel RJ45 Ethernet k domácímu směrovači. Potom naskenujete QR kód a začnete používat bránu Personal Cloud. Do brány můžete ukládat všechny své soubory a okamžitě je z ní stahovat: například videa, fotografie, hudbu, kancelářské soubory a samozřejmě nahrávky z domácích kamer. Soubory můžete přehrávat, zobrazovat a sdílet kdykoli a kdekoli.

Optimálně spolupracuje s kamerou VixCam C10 a nabízí druhou zálohu

Kamera MioSMART VixCam C10 optimálně spolupracuje s bránou Personal Cloud. Takže pokud chcete ukládat své nahrávky do Cloudu místo SD karty, můžete použít bránu. Bezpečně uloží nahrávku do Cloudu. Tento způsob má tu výhodu, že se dá umístit na jiné místo mimo kamery (například u sousedů), takže zloděj, který by chtěl vzít kameru s domnělým videozáznamem, bude na omylu a videozáznam bude pro vás zachován. Tak budete vždy mít zálohu svých nahrávek a nebudete muset využívat drahé cloudové služby nebo předplatné.

Jedna aplikace pro ovládání všech řešení MioSMART

Všechna řešení MioSMART se snadno ovládají pomocí jediné aplikace. Takže nebudete muset přepínat mezi aplikacemi pro například Okenní a dveřní senzor a kameru VixCam.

Aplikaci mohou používat až čtyři uživatelé, takže když nebudete moci použít váš telefon, můžete na přístup využít telefon některého dalšího ze tří uživatelů.

Aplikace MioSMART má také skupinovou funkci, to znamená, že můžete produkty MioSMART uspořádat do skupiny a spravovat je na jedné stránce. Můžete si vytvořit například skupiny "Doma" nebo "Kancelář", abyste mohli provést rychlou kontrolu a nemuseli vybírat zařízení v seznamu. Vše tak bude ještě přehlednější a bude se vám to hodit, když budete monitorovat různá místa pomocí většího počtu řešení MioSMART.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Technologie Lan
  • Typ SMART produktu doplněk
  • Oblast využítí zabezpečení

Další vlastnosti

Značka: Mio
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 10 cm
Výška: 1,5 cm
Hloubka: 3,5 cm

Obsah balení

Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: USB-C

Další parametry

Technologie: Lan
Typ SMART produktu: doplněk
Oblast využítí: zabezpečení

Ostatní

Kód produktu: 4710887988471

Všechny parametry

Recenze Mio S10, Osobní Cloud brána

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mio S10, Osobní Cloud brána