Mio MiVue J85 Wi-Fi s držákem na sklo černá

 • 20 % zpět na Věrnostní kartu
 • Výprodej −17 %
 • Akce

Autokamera, Rozlišení: 4,5 Mpx, Úhel záběru: 150", Max. rozlišení videa: 2560x1440 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpeg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 2 490 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 2 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 498 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue J85 Wi-Fi díky svým kompaktním rozměrům skvěle zapadne do jakéhokoliv automobilu. Zaznamená jízdu v QHD rozlišení 2560 × 1600 pixelů, 150° úhlem záběru a clonou f/1.8. Disponuje funkcí, která vás upozorní na radary, pokročilým asistenčním systémem pro řidiče (ADAS) a Wi-Fi. Díky GPS se uloží údaje o souřadnicích a rychlosti. Nechybí 3osový G-Senzor, detekce pohybu, automatické zapínání, parkovací režim a informace o situacích na cestě. Disponuje také slotem pro microSD kartu až do kapacity 128 GB.

Kvalitní videozáznam

Nenápadná autokamera Mio MiVue J85 Wi-Fi zachytí každý detail záznamu. Se snímačem CMOS od Sony, který zaznamená záběry ve vysokém QHD rozlišení 2560 × 1600 bodů, úhlem záběru 150° a clonou f/1.8 bude vaším očitým svědkem při cestování. Později vám pomůže při řešení kolizí, dopravních nehod a dalších momentů na cestě. Pomocí otočného držáku můžete nastavit vaši kameru do jakéhokoliv úhlu.

Technologie Wi-Fi

Prostřednictvím bezdrátové technologie Wi-Fi můžete všechny vaše soubory přenášet do aplikace MiVue Pro, což znamená, že vždy budete mít k dispozici kopii vašeho záznamu. Záběry z cest můžete ukládat na paměťové microSD karty s kapacitou až do 128 GB.

Hlasové upozornění

Kamera MiVue J85 nabízí předem nainstalované bezpečnostní funkce, které zvýší vaši bezpečnost na silnicích. Potěší vás i systém varování před čelním nárazem, systém varování při vybočení z jízdního pruhu a systém varování před mikrospánkem řidiče.

GPS přijímač

Vestavěná GPS umožňuje zaznamenat všechny absolvované cesty do mapových podkladů. Po synchronizaci kamery a programu MiVue Manager tak řidič získá podrobný přehled o všech jízdách ve formě videa, směru jízdy, rychlosti i grafického znázornění cest na Google mapách.

Upozornění na radary

Aktuální databáze radarů zajistí pohodovou jízdu bez pokut. Kamera je vybavena GPS lokátorem, který průběžně sleduje souřadnice automobilu. Díky tomu dokáže kamera odhadnout rychlost jízdy i její směr. Kamera také umí porovnat data s polohou a směrem jízdy vozidla s vestavěnou databází radarů. Během cest vás tak přístroj upozorní zvukovým signálem na výskyt radaru a vždy budete vědět, kde byste měli jet opatrně.

Sledování pohybu s G-Senzorem

Kamera je vybavena G-senzorem, který rychle reaguje na náhlou změnu směru jízdy a přetížení. Integrovaný snímač zaznamenává směr jízdy ve třech osách. Díky tomu můžete zjistit, odkud přišel náraz a jak k němu došlo. V momentě, kdy G-senzor zaznamená razantní změnu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o události. Ostražitý spolujezdec pohlídá automobil také bez dozoru.

Obsah balení: kamera, nabíječka do auta, držák na sklo, návod k obsluze.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlišení 4.5 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

4,5 / 5

4 recenze Mio MiVue J85 Wi-Fi s držákem na sklo černá

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslav

2. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Zachycení radarů
 • Krátká doba (+5s) při zachycení záznamu události.

Za ty peníze dobrý.


Rostislav

23. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Malá kamera
 • Čekal jsem lepší obraz
 • Moc stručný návod k použití

Bohuslav

16. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • SUPER kvalita záznamu

Jednoduchá montáž i ovládání.


Vladimír

5. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • - malá velikost (se skrytou kabeláží ideální za zpětné zrcátko)
 • - bez displeje
 • - kvalitní záznam
 • - zatím bez zjištěných negativních vlastností

Ideální kamera pro ty, jenž nepotřebují displej na vlastní kameře a preferují ovládání přes mobilní telefon (budoucnost kamer dle mého názoru). Kvalitní kamerový záznam, při instalaci skryté kabeláže navíc cash back od výrobce.