Mio MiVue C588T Dual autokamera černá


Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 140°, Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2", Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue C588T Dual disponuje Full HD rozlišením 1920 × 1080 px, optickým senzorem STARVIS od společnosti Sony, skvělým nahráváním v noci díky Mio Night Vision Pro technologií či velkým úhlům záběru až 140°. Určitě oceníte i skvělou 2“ přehlednou obrazovku či skvělé funkce jako G senzor, automatické nahrávání, parkovací režim s detekcí pohybu a mnoho dalšího.

Vysoce kvalitní video a noční vidění


Kamera Mio MiVue C588T Dual je vybavena špičkovým snímačem STARVIS™ od společnosti Sony, který poskytuje záznam ve vysokém rozlišení Full HD 1920 x 1080 px při 30 snímcích za sekundu a širokém pozorovacím úhlu 140°. Skvělátechnologie H.264 zase umožňuje nahrávat ve vysoké kvalitě při malé velikosti souboru. Skleněný objektiv se světelností f/1,8 zajišťuje jasnější a ostřejší video i při slabém osvětlení. Technologie Mio™ Night Vision Pro však zajišťuje vysoce kvalitní obraz i v noci.

 

Funkce, displej a určování polohy pomocí GPS

Kamera má skvělé funkce, jako je inteligentní parkovací režim, automatické nahrávání, fotografický režim a k dispozici je také tříosý G-senzor pro automatickou detekci a analýzu nárazu. Díky integrovanému určování polohy GPS zaznamenává kamera Mio MiVue C588T Dual rychlost jízdy, přesnou polohu a čas. Zajišťuje také automatickou kalibraci času a polohy, a to i po delší době mimo provoz. Kromě toho je k dispozici patentovaná funkce Mio Smart Alert, která upozorňuje na rychlostní radary a rychlostní kamery s bezplatnými a pravidelnými aktualizacemi. Jistě však oceníte i praktický 2" displej pro rychlé prohlížení nahrávek.

Zadní kamera Mio MiVue T35

Součástí balení je také zadní kamera Mio MiVue T35, která dokonale doplňuje přední kameru. Zařízení snímá situaci za vozidlem a poskytuje dodatečnou ochranu a přehled o situaci za vozidlem. Kamera nahrává v rozlišení Full HD 1920 x 1080 px při 30 snímcích za sekundu a se záznamovým úhlem 130°. Světelnost objektivu je f/1,8, takže dosahuje skvělých záběrů i ve tmě. Samozřejmostí je praktické a snadné upínání pomocí lepicí pásky 3M a také 8m kabel.

Super-Cap a Mio MiVue™ Manager

Díky vestavěnému superkondenzátoru je fotoaparát mnohem odolnější vůči změnám teploty a poskytuje vyšší úroveň spolehlivosti a ochrany. Kromě toho je součástí dodávky také počítačový software MiVue™ Manager pro přehrávání a analýzu videí, informace o G-senzoru a sdílení na sociálních sítích. Vše tak můžete přehledně ovládat z pohodlí domova.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mio MiVue C588T Dual autokamera černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi