Mio MiVue C380 Dual + zadní kamera MiVue A30 černá


Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 130", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2", Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Autokamera MiVue C380 Dual disponuje 2palcovým displejem s Full HD rozlišením 1080p. Maximální světelnost objektivu je f/1.8. Autokamera má vestavěný mikrofon, široký úhel záběru hlavní kamery 130° a GPS záznam. Disponuje 3osým G-shock senzorem, optickým senzorem Sony, automatickým nahráváním, fotografickým režimem (JPG), parkovacím režimem, automatickou detekcí nehody a upozorněním na rychlostní radary. Videozáznam pořizuje ve formátu .MOV (H.264). Snímková frekvence při videu je 30 snínmků za sekundu. Maximální rozlišení videa 1920 × 1080 px. Kompatibilní paměťová micro SDHC karta. Přídavná zadní kamera A30 v balení. Disponuje baterii s kapacitou 240 mAh a nabíjecím konektorem mini USB.

Váš osobní očitý svědek na cestách

S autokamerou MiVue C380 Dual budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo. Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vozidlo. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080p zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na cestě. Takže v případě nehody, budete mít vždy záznam o tom, co se skutečně stalo. Samozřejmě můžete palubní kameru používat i při jízdě krásnou scenérií, abyste se pak o svůj zážitek mohli podělit s přáteli a rodinou. Díky intuitivní počítačové aplikaci MiVue Manager můžete sdílet svá videa i na Facebooku a YouTube. Kamera představuje ideální řešení pro každého, kdo chce mít pocit bezpečí, jaký vám na cestě nabídne osobní očitý svědek v podobě palubní kamery.

G-shock senzor spustí nahrávání v okamžiku, kdy nastane nečekaná událost

Kamera obsahuje zabudované čidlo nečekaných událostí. Speciální G-shock senzor dokáže identifikovat prudkou změnu směru jízdy vozidla a automaticky uloží záznam klíčových momentů.

GPS lokátor

Integrovaný GPS modul sleduje vaši trasu včetně rychlosti, nadmořské výšky, délky/šířky a směru jízdy. Díky údajům o bezpečnostních kamerách, které se každý měsíc aktualizují po celou dobu životnosti zařízení, budete vždy vědět, kde máte jezdit obzvlášť opatrně.

Zadní kamera MiVue™ A30

Součástí zařízení MiVue C380 Dual je i zadní kamera MiVue A30, která je doplňkem hlavní kamery a zachycuje situaci za vozidlem a poskytuje tak dodatečnou ochranu. Záznamový úhel zadní kamery je 140°.

MiVue Manager - ideální nástroj pro sdílení a archivaci

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G-shock senzoru v kameře MiVue C380 Dual dokáže software analyzovat události před nehodou a pomoci tak i s určením směru jízdy viníky kolizí. Oblíbenou funkcí programu je také sdílení nahraných videí na YouTube a Facebooku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 130 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

6 recenzí Mio MiVue C380 Dual + zadní kamera MiVue A30 černá

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

David

22. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


funguje


Martin

6. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduché zapojení.
  • Dostatečně dlouhá kabeláž.
  • Hezky obraz obou kamer.
  • Upozorňuje na radary

Za dané peníze to je dobrý kup. Dvě kamery v ceně. Pěkný obraz ve dne i v noci


Jiří

9. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Poměr cena / výkon
  • Kompletní kabeláž je součástí baleni

Dvě kamery ze rozumnou cenu.


Roman

2. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Jednoduchost montáže
  • Čeština
  • Cena
  • Snadné ovládání