Mio MiVue 798 Dual Pro s držákem + zadní kamera MiVue A50 černá

Autokamera, Rozlišení: 5 Mpx, Úhel záběru: 150°, Max. rozlišení videa: 2688x1520 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Úhlopříčka: 2,7", Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue 798 Dual Pro umožňuje zaznamenávat události před i za vozidlem. Nabízí 2,7" displej, snímač Starvis CMOS, záznam videa v rozlišení 2,8K MP4 (H.264), pozorovací úhel 145°, světelnost f/1.8, Wi-Fi a GPS. K dispozici jsou také funkce, jako je parkovací režim, upozornění na rychlostní radary, úsekové měření a překročení rychlosti.

Kvalitní snímač od Sony

Kamera Mio MiVue 798 Dual Pro je vybavena vysoce kvalitním snímačem CMOS Starvis společnosti Sony, který poskytuje záznamy s vynikajícím kontrastem a bohatými barvami i při slabém osvětlení. Zachytíte všechny důležité detaily včetně poznávacích značek a zadních světel. Kamera podporuje nahrávání v rozlišení 2,8K/25 fps, 2K/30 fps, Full HD/60 fps a Full HD/30 fps. Ve srovnání s 30 fps umožňuje detailnější a plynulejší záznam i při vysoké rychlosti.

Zadní kamera

Součástí balení je také zadní kamera MiVue A50, která doplňuje hlavní kameru a snímá situaci za vozidlem, čímž poskytuje dodatečnou ochranu.

Připojitelnost

Baterie kamery má kapacitu 240 mAh. K dispozici je také slot pro microSD kartu třídy 10 s kapacitou až 128 GB. Software MiVue Manager je k dispozici pro systémy Windows a Mac a umožňuje přehrávání záznamů, třídění záznamů pro snadnější vyhledávání, sdílení videa a zobrazení polohy GPS na mapách Google. Pro systémy iOS a Android je k dispozici aplikace MiVue Pro.

Funkce

  • Upozornění na úsekové měření: zobrazuje vzdálenost a čas k rychlostní kameře. Poskytuje také informace o rychlostních omezeních a průměrné intervalové rychlosti.
  • Mio Smart Alert: upozorní vás na změnu povolené rychlosti a pomůže vám vyhnout se pokutám za překročení rychlosti.
  • Určování polohy pomocí GPS a automatická kalibrace času a polohy
  • Upozornění na rychlostní radary, náhlé opuštění jízdního pruhu a rozsvícení světel
  • Varování před čelním nárazem
  • Režim parkování
  • Fotografický režim
  • G-senzor

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.7 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2688x1520
Rozlišení 5 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mio MiVue 798 Dual Pro s držákem + zadní kamera MiVue A50 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi