Mio MiVue 795 autokamera

Zobrazit

  • Výprodej

Úhlopříčka: 2.7 ", Wi-Fi: Ne, GPS: Ano, Dotyková obrazovka: Ne, Vestavěný mikrofon: Ano, Max.rozlíš.videa: 2560x1440, Rozlišení: 5 Mpx, Úhel záběru hl.kamery: 150 °, Fotorežim: Ano, Parkovací režim: Ano Více info


Cena 2 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 27 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Autokamera MIO MiVue 795 disponuje 2,7" displejem s rozlišením 1600 pixelů při 25 fsp. Širokoúhlý objektiv s pozorovacím úhlem 150° se postará o to, aby kameře nic neuniklo. Nechybí ani GPS modul s upozorněním na radary a systémem podpory řízení ADAS. Kamera pořizuje dobrý záznam i za zhoršených světelných podmínek díky low-light CMOS snímači. Autokamera má slot pro microSDHC karty s možností navýšit kapacitu až o 128 GB. Baterie má kapacitu 240 mAh. Zařízení disponuje aplikací MiVue Manager, která umožňuje okamžité sdílení na sociálních sítích.

Vysoká kvalita

Super technická výbava kamery MIO MiVue 795 zaznamenává mimořádně videa v rozlišení 1 600 px při 25 sn./s, 1 440 px při 30 sn./s nebo 1 080 px při 30 sn./s. Autokamera umožňuje ukládat vaše videa ve formátu MP4, který šetří místo bez ztráty na kvalitě.

Užitečný i v noci

Autokamera je vybavena prémiovým low-ligh CMOS snímačem se světelností F1.8, takže nahrává kvalitní videa i za špatných světelných podmínek. Širokoúhlý objektiv s pozorovacím úhlem 150° bezpečně zaznamená vše, co potřebujete. Vaše videozáznamy si přetočíte na 2,7" displeji s informacemi v režimu HUD.

MiVue Manager - ideální nástroj pro sledování, sdílení a archivaci silnic

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G-Senzoru v kameře dokáže MiVue Manager analyzovat události během jízdy i před nehodou, pomoci tak i s určením směru jízdy viníka kolize. Za pomoci dat z integrované GPS dokáže program zobrazit i grafické znázornění prošlých tras v Google mapách.  MiVue Manager vám také umožňuje okamžité sdílení dat na sociálních sítích.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Inteligentní systému ADAS při jízdě zajistí dvě bezpečnostní funkce: Varování při opuštění jízdního pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varování před čelním střetem FCWS (Forward Collision Warning System). Tyto dvě funkce přidávají do zařízení vysokou hodnotu z hlediska bezpečnosti, protože LDWS vás upozorní v případě, že vybočujete vozem z jízdního pruhu, čímž potenciálně zabrání přímému střetu. A pokud se zmenší vzdálenost mezi vaším vozidlem a vozidlem před vámi, například, když řidič před vámi prudce šlápne na brzdy, funkce FCWS vás také upozorní.

Snadná instalace

Kamera je vybavena silnou přísavkou na sklo a malým otočným držákem, takže je snadné s ní manipulovat. Díky malým rozměrům (90,2 × 49 × 35,2 mm) nepřekáží na palubní desce při řízení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.7 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlišení 5 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mio MiVue 795 autokamera

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Zdeněk

4. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Bezproblémový chod
  • Nevím

Mám starší verzi Mio MiVue(518) 7.let bez jakýchkoliv problémů . Proto nová s více funkcí.<br /> Doufám že bude třeba ještě lepší a opět bez problémů