Mio MiVue 792 Wifi

Autokamera Mio MiVue 792 Wifi v elegantním černém provedení se stane vaším oblíbeným společníkem na cestách. Vysoce kvalitní světelný objektiv F1,8 se snímačem SONY Starvis zachytí detailní záznam za každé situace i při slabém světle. Autokamera má možnost připojení zadní kamery MiVue A20 + (volitelné příslušenství) pro duální nahrávání dění za vozem. Je vybavena rychlostním alarmem, který vás upozorní na překročenou povolenou rychlost a nemusíte se obávat ani rychlostních radarů. V případě nehody budete mít k dispozici videozáznam, co můžete použít jako důkaz o tom, co se dělo na silnici před nehodou, během nehody, ale i po ní. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 33 %

Popis produktu

Váš očitý svědek při cestování

Kamera MiVue 792 WIFI je ideální spolujezdec pro každého řidiče. Velký displej a jednoduché ovládání vám dopřejí nerušený zážitek z cest. Intuitivní senzor nečekaných událostí a vysoká kvalita nahrávání vám pak pomohou při řešení kolizí, dopravních kontrol a dalších zásadních momentů na cestě. Vestavěné GPS navíc poskytne profesionálním i rekreačním cestovatelům jasný přehled o ujetých trasách. Všechny nahrávky nečekaných situací i pěkných vzpomínek na cestu lze jednoduše třídit, analyzovat a archivovat v programu MiVue Manager na počítači v pohodlí domova. Kromě programu pro správu záznamů a aktualizací zdarma získáte při nákupu kamery MiVue 792 WIFI také flexibilní otočný držák a nabíječku do auta.

Vysoce kvalitní objektiv Sony Starvis ™ zachytí každý detail za každé situace

Kamera MiVue má vysokou světelnost 1.8F, a proto umí zaznamenat detaily z cest i při horších světelných podmínkách. Širokoúhlý objektiv s rozsahem 140 ° dokáže pořídit nahrávky v kvalitě Full HD s rozlišením 1080p. Velký displej kamery navíc umožňuje okamžité přehrání videa i fotografií, což urychluje řešení dopravních situací přímo na silnici.

Integrovaná WIFI

Jednoduše pošlete video do Vašeho smartphonu nebo tabletu nebo sdílejte své zážitky z cest na Facebooku s využitím MiVue aplikace.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Inteligentní systému ADAS při jízdě zajistí dvě bezpečnostní funkce: varování při opuštění jízdního pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varování před čelním střetem FCWS (Forward Collision Warning System). Tyto dvě funkce přidávají do zařízení vysokou hodnotu z hlediska bezpečnosti, protože LDWS vás upozorní v případě, že vycházíte vozem z jízdního pruhu, čímž potenciálně zabrání přímému střetu. A pokud se zmenší vzdálenost mezi vaším vozidlem a vozidlem před vámi, například když řidič před vámi prudce šlápne na brzdy, funkce FCWS vás také upozorní.

Ostražitý spolujezdec pohlídá automobil bez dozoru a pomůže s řešením nehod

Kamera MiVue 792 WIFI je vybavena G senzorem, který rychle reaguje na náhlou změnu směru jízdy a přetížení. Integrovaný snímač zaznamenává směr jízdy ve třech osách. Díky tomu lze zjistit, odkud přišel náraz a jak k němu došlo. V momentě, kdy G senzor zaznamená razantní změnu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o události.

GPS přijímač zaznamená trasy vašich cest

Vestavěný GPS umožnuje zaznamenat všechny absolvované cesty do mapových podkladů. Po synchronizaci kamery a programu MiVue Manager tak řidič získá podrobný přehled o všech jízdách ve formě videa, směru jízdy, rychlosti i grafického znázornění cest na Google mapách.

Aktuální databáze radarů zajistí pohodovou jízdu bez pokut

Přístroj je vybaven GPS lokátorem, který průběžně sleduje souřadnice automobilu. Díky tomu dokáže kamera odhadnout rychlost jízdy i její směr. MiVue 792 WIFI také umí porovnat data o poloze a směru jízdy vozidla s vestavěnou databází radarů. Během cest vás tak přístroj upozorní zvukovým signálem na předpokládaný výskyt radaru a vždy budete vědět, kde jít zvlášť opatrně a složit nohu z plynu. Databáze pro model 792 WIFI je navíc po dobu životnosti zařízení bezplatně aktualizována.

MiVue Manager - ideální nástroj pro sledování, sdílení a archivaci silnic

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru v kameře dokáže MiVue Manager analyzovat události během jízdy i před nehodou pomoci tak i s určením směru jízdy viníky kolize. Za pomoci dat z integrované GPS dokáže program zobrazit i grafické znázornění prošlých tras v Google mapách. 

Displej

Záznamová kamera MIO MiVue 792 Wifi je vybavena dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 2,7", jejíž ovládání je opravdu velmi jednoduché a intuitivní. Autokamera s technologií H.264 vám zaručí kvalitní video ve vysoké kvalitě a to je i při menších velikostech souborů. O skvělý zvuk ve videích se postará zabudovaný mikrofon.

 

I jako fotoaparát

MIO MiVue 792 Wifi se širokoúhlým objektivem, který má rozsah 140°, zaznamená všechny vaše nahrávky ve Full HD kvalitě s rozlišením 1080p. Autokamera disponuje Foto režimem, díky čemuž můžete vaši autokameru využít i jako fotoaparát s podporou obrazových formátů jpeg v rozlišení 1600 x 1200 px. Všechny vaše videa a fotodokumentace si můžete ukládat na paměťové médium Micro SDHC.

 

Obsah balení

 • Kamera
 • Otočný držák
 • Nabíječka do auta
 • SW

mivue drive2

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 2,7 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ano
 • Dotyková obrazovka Ne
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 2 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 140
 • Fotorežim Ano
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Mio
Úhel záběru hl.kamery: 140
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 155 mm
Výška: 95 mm
Délka: 77 mm
Hmotnost: 350 g

Multimédia

Podporované video formáty: H.264
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: kamera, otočný držák, nabíječka do auta, SW

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDHC

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 60 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 2 Mpx

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 1.8

Fotoaparát

Max.rozlišení fotografií: 2000000 Pixel
Fotorežim: Ano

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4710887989898

Všechny parametry

Recenze Mio MiVue 792 Wifi

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mio MiVue 792 Wifi