Mio MiVue 786 WiFi

4 790 Kč ? Ušetříte 13 % 4 190 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 41,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Autokamera MIO MiVue 786 Wifi v černé barvě se stane praktickým pomocníkem na cestách. Má 2,7'' dotykový displej se světelností objektivu F/1.8 a senzor Exmor od SONY pro zachycení situací i při zhoršeném světle. Tvorba záznamů v kvalitě Full HD s 30fps a úhlem záznamu až 140° vás jistě potěší. Integrovaná GPS, 3-osý G-senzor a aplikace ADAS pro bezpečný směr vaší jízdy je zde také. Pro sdílení obsahu na webu využijete aplikaci MiVue Manager. Pro tvorbu fotek poslouží fotografický režim. Kamera je vybavena slotem pro MicroSD kartu do 128 GB a 240 mAh baterií pro delší výdrž. Jednoduché upevnění kamery je zajištěno pomocí otočného držáku na sklo. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 13 %

Popis produktu

Dotykový displej a Senzor Exmor

Autokamera MIO MiVue 786 WiFi je vybavena dotykovým displejem s úhlopříčkou 2,7" pro snadné ovládání a prohlížení záznamů. Využívá širokoúhlý objektiv Exmor od společnosti Sony, který má rozsah 140°, díky čemuž zaznamená všechny nahrávky v kvalitě Full HD s rozlišením 1080p i v případě zhoršených světelných podmínek. Optický senzor se světelností F1.8 zachytí každý detail. Autokamera disponuje Foto režimem, díky čemuž můžete vaši autokameru využít i jako fotoaparát. Zabudovaný AV výstup umožní snadné přehrávání nahrávek přímo na obrazovce televizoru.

Jízda bez pokut

Autokamera má v sobě zabudovaný GPS lokátor, který sleduje souřadnice a umí odhadnout rychlost a směr jízdy vašeho auta. Při řízení budete pomocí zvukového signálu předem upozorněni na možný radar, autokamera má totiž v sobě databázi radarů. Databáze pro model 786 WIFI je navíc po dobu životnosti zařízení bezplatně aktualizována. Na cestách využijete i GPS přijímač zaznamenávající vaše projeté cesty do map. 

MiVue Manager

Nahráli jste zajímavé záběry a chcete se o ně podělit? Jednoduše pošlete video prostřednictvím integrované Wi-Fi do Vašeho smartphonu nebo tabletu. Aplikace MiVue Manager vám umožní prezentovat vaše natočené záběry přímo na sociální síti Facebook® nebo na YouTube ™. Kratší videa jednoduše spojíte a vytvoříte tak jednotnější celek, který může pomoci při objasňování dopravní nehody nebo bude varovat před možnými nástrahami.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Tento Inteligentní systém při jízdě zajistí dvě bezpečnostní funkce: varování při opuštění jízdního pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varování před čelním střetem FCWS (Forward Collision Warning System). S těmito funkcemi bude jízda ještě bezpečnější. LDWS funkce vás upozorní při vyjíždění z jízdního pruhu na příchozí vozidlo, čímž zabrání možné kolizi. V případě FCWS funkce dokážete včas zareagovat na prudké brzdění vozidla před vámi. Při možné kolizi využijete 3-osý G senzor, který zaznamená směr a sílu nárazu. I při silnějším nárazu G senzor vše zaznamená a uloží.

Obsah balení: kamera MiVue 786, dlouhý napájecí kabel do auta, otočný držák na sklo 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 2,7 "
 • Wi-Fi Ano
 • GPS Ano
 • Dotyková obrazovka Ano
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozlíš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 2 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 140
 • Fotorežim Ano
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Mio
Úhel záběru hl.kamery: 140
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 77 mm
Výška: 95 mm
Délka: 155 mm
Hmotnosť: 350 g

Multimédia

Podporované video formáty: H.264
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: kamera MiVue 786, dlouhý napájecí kabel do auta, o

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDHC

Video

? Max.rozlíš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 2 Mpx

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 1.8

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Fotoaparát

Fotorežim: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4713264280083

Všechny parametry

Recenze Mio MiVue 786 WiFi

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mio MiVue 786 WiFi