Mio MiVue 785 GPS

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 43,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Autokamera Mio MiVue 785 GPS v elegantním černém provedení se stane vaším oblíbeným společníkem na cestách. Vysoce kvalitní světelný objektiv F1,8 se snímačem SONY Exmor ™ zachytí detailní záznam za každé situace i při slabém světle. Autokamera má možnost připojení zadní kamery MiVue A20 + (volitelné příslušenství) pro duální nahrávání dění za vozem. Je vybavena rychlostním alarmem, který vás upozorní na překročenou povolenou rychlost a nemusíte se obávat ani rychlostních radarů. V případě nehody budete mít k dispozici video záznam, co můžete použít jako důkaz o to, co se dělo na silnici před nehodou, během nehody, ale i po ní. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Váš očitý svědek při cestování

Kamera MiVue 785 GPS je ideální spolujezdec pro každého řidiče. Velký dotykový displej a jednoduché ovládání vám dopřejí nerušený zážitek z cest. Intuitivní senzor nečekaných událostí a vysoká kvalita nahrávání vám pak pomohou při řešení kolizí, dopravních kontrol a dalších zásadních momentů na cestě. Vestavěné GPS navíc poskytne profesionálním i rekreačním cestovatelům jasný přehled o ujetých trasách. Všechny nahrávky nečekaných situací i pěkných vzpomínek na cestu lze jednoduše třídit, analyzovat a archivovat v programu MiVue Manager na počítači v pohodlí domova. Kromě programu pro správu záznamů a aktualizací zdarma získáte při nákupu kamery MiVue 785 GPS také flexibilní otočný držák a nabíječku do auta.

Vysoce kvalitní objektiv se Sony Exmor ™ zachytí každý detail za každé situace

Kamera MiVue má vysokou světelnost 1.8F + snímač Sony Exmor, proto umí zaznamenat detaily z cest i při horších světelných podmínkách. Širokoúhlý objektiv s rozsahem 140 ° dokáže získat nahrávky v kvalitě Full HD s rozlišením 1080p. Velký displej kamery navíc umožňuje okamžité přehrání videa i fotografií, což urychluje řešení dopravních situací přímo na silnici.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Inteligentní systému ADAS při jízdě zajistí dvě bezpečnostní funkce: varování při opuštění jízdního pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varování před čelním střetům FCWS (Forward Collision Warning System). Tyto dvě funkce přidávají do zařízení vysokou hodnotu z hlediska bezpečnosti, protože LDWS vás upozorní v případě, že vycházíte vozem z jízdního pruhu, čímž potenciálně zabrání přímému střetu. A pokud se zmenší vzdálenost mezi vaším vozidlem a vozidlem před vámi, například když řidič před vámi prudce šlápne na brzdy, funkce FCWS vás také upozorní.

Ostražitý spolujezdec pohlídá automobil bez dozoru a pomůže s řešením nehod

Kamera MiVue 785 GPS je vybavena G senzorem, který rychle reaguje na náhlou změnu směru jízdy a přetížení. Integrovaný snímač zaznamenává směr jízdy ve třech osách. Díky tomu lze zjistit, odkud přišel náraz a jak k němu došlo. V momentě, kdy G senzor zaznamená razantní změnu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o události.

GPS přijímač zaznamená trasy vašich cest

Vestavěný GPS umožnuje zaznamenat všechny absolvované cesty do mapových podkladů. Po synchronizaci kamery a programu MiVue Manager tak řidič získá podrobný přehled o všech jízdách ve formě videa, směru jízdy, rychlosti i grafického znázornění cest na Google mapách.

Aktuální databáze radarů zajistí pohodovou jízdu bez pokut

Přístroj je vybaven GPS lokátorem, který průběžně sleduje souřadnice automobilu. Díky tomu dokáže kamera odhadnout rychlost jízdy i její směr. MiVue 785 GPS také umí porovnat data o poloze a směru jízdy vozidla s vestavěnou databází radarů. Během cest vás tak přístroj upozorní zvukovým signálem na předpokládaný výskyt radaru a vždy budete vědět, kde jít zvlášť opatrně a složit nohu z plynu. Databáze pro model 785 GPS je navíc po dobu životnosti zařízení bezplatně aktualizována.

MiVue Manager - ideální nástroj pro sledování, sdílení a archivaci silnic

MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru v kameře dokáže MiVue Manager analyzovat události během jízdy i před nehodou pomoci tak i s určením směru jízdy viníky kolize. Za pomoci dat z integrované GPS dokáže program zobrazit i grafické znázornění prošlých tras v Google mapách.


2,7-palcový dotykový displej

Záznamová kamera  MIO MiVue 785 GPS 2,7 palcovou dotykovou obrazovku, s níž je ovládání jednoduché a intuitivní. Záznam videa z vaší cesty je ve vysoké Full HD kvalitě s rozlišením 1080 pixelů. Využívá moderní H.264 technologii, která zaručuje vysoce kvalitní videa i při menší velikosti souborů. Během jízdy zobrazuje aktuální čas, rychlost a nahrávání. Stejně tak i varování, včetně zbývající vzdálenosti k rychlostnímu radaru.

Kvalitní videa a fotografie

Záznamovou kameru MIO MiVue 785 GPS můžete použít i jako fotoaparát , díky čemuž lze zdokumentovat místo nehody a její následky. Fotografie budou obsahovat informace o vaší poloze a vy budete přesně vědět kde byly fotografie vyhotoveny. Díky širokoúhlé čočce je zachycen každý detail v kritickém okamžiku. 3-osý G-Sensor zaznamená směr a sílu nárazu jakož i zatáčky a zrychlení. Světelnost F1,8 je zárukou čistšího a jasnějšího videa i za špatných světelných podmínek.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 2,7 "
 • Wi-Fi Ne
 • GPS Ano
 • Dotyková obrazovka Ano
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 2 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 140
 • Fotorežim Ano
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Mio
Úhel záběru hl.kamery: 140
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 155 mm
Výška: 95 mm
Délka: 77 mm
Hmotnost: 420 g

Multimédia

Podporované video formáty: H.264
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: kamera, otočný držák, nabíječka do auta, SW

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDHC

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 2 Mpx

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 1.8

Fotoaparát

Max.rozlišení fotografií: 2000000 Pixel
Fotorežim: Ano

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4710887989713

Všechny parametry

Recenze Mio MiVue 785 GPS

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Miloš, 11.6.2019

Příslušenství k Mio MiVue 785 GPS