MIO MiVia 350 černý vystavený kus s plnou zárukou

2 289 Kč ? Ušetříte 65 % 798 Kč

Dostupné pouze na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 7,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mějte svou celodenní aktivitu absolutně pod kontrolou. Spolu s tímto fitness náramkem budete přesně informováni o počtu krocích, které jste prošli, o Vašem tělesném zdraví, ale i o kvalitě Vašeho spánku. Jde o cenově dostupný model, který si zamilujete již po prvních minutách. Navíc se vyznačuje zabudovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology. Naučíte se s ním správně dýchat, pravidelně se hýbat, ale i odpočívat. Pokud jste vystavován častému stresu, určitě nad jejich koupí alespoň uvažujte. Bude skvělým společníkem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. S hmotností jen 25 gramů Vás nijak výrazně neobtěžuje, díky čemuž můžete mít náramek na ruce i během celého dne. S voděodolností IPX7 si hravě poradí i v horších podmínkách. Synchronizaci s mobilním telefonem zajišťuje bezdrátová technologie Bluetooth, přičemž v provozu vydrží 5 dní, což je skutečně dlouhá doba. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 65 %

Popis produktu

Unikátní náramek

Inteligentní fitness náramek MIO MiVia 350 bude neodmyslitelnou součástí pro ty, kteří preferují pohyb a zdravý životní styl. Díky němu budete mít všechny důležité údaje stále pod kontrolou. Kdykoliv během dne si je lze prohlédnout, porovnat a vyhodnotit, co Vás bude zároveň i motivovat k lepším výkonům a častějšímu pohybu. Vše spojené se sportovními aktivitami děláte pro své zdraví. Vaše tělo se Vám jistě odvděčí.

Aktivity

Fitness náramek se vyznačuje integrovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology. Ta zobrazuje srdeční tep ještě přesněji, než jakýkoli dostupný optický monitor srdečního tepu. Spolehlivostí výsledků si tak můžete být maximálně jistý. Po celou dobu počítá vaše kroky, sleduje dobu aktivity a sleduje váš spánek. Pokud dodržíte 10 000 kroků denně a osm hodin spánku budete se cítit mnohem lépe. Vaše kondice se výrazně zlepší.

Health & Body Index

Po přiložení prstu na EKG snímač po dobu 30 sekund až 2 minut sledujete kompletní analýzu tělesných informací. Na mysli máme stáří resp. skutečný věk autonomní nervové soustavy (ANS), tělesnou energii a úroveň stresu. Všechny tyto faktory ovlivňují chod základních orgánů, jako je srdce, játra a plíce. V případě, že Vám vyjde nižší než skutečný věk, vaše kondice je dobrá. V opačném případě je nutné něco změnit a dbát o sebe.

Vše je o dechu

Správný způsob dýchání je pro tělo velmi důležité, proto byste ho neměli podceňovat. Fitness náramek MIO MiVia 350 Vám pomůže i s tímto. Pomocí Breath Training, dýchacího cvičení, můžete zlepšit nejen tělesnou, ale i duševní schránku. Hluboký nádech z břicha uklidní a sníží tep a zvýší tělesný index. Dýchání z horní části hrudníku Vašemu tělesnému zdraví určitě neprospívá. To je časté zejména při stresu, temperamentní komunikaci a gestikulaci nebo cvičení. S aplikací MiVia Essential budete pracovat se třemi úrovněmi dýchacího cvičení, přičemž zlepšíte ANS, zvýšíte energii a snížíte stres.

Aktivity Minutes

Už po 10 sekundách pohybu aplikace MiVia Essential začíná počítat aktivní minuty. Snažte se zařadit pohyb do každodenních činností. Každou minutou snížíte stres, zvýšíte energii, a Vy budete mít ze sebe dobrý pocit. Vyměňte výtah za schody, auto za kolo nebo alespoň zaparkujte dál jako obvykle. Aplikace se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho života, která Vás navíc upozorní vždy, když svůj cíl dosáhnete. Ozve se ale i tehdy, když bude čas na pohyb.

Design

Svým elegantním a nadčasově působícím provedení osloví mnohé z Vás, přičemž na zápěstí vypadá skutečně velmi dobře. Navíc je velmi lehký, takže Vás při provozu nijak výrazně neobtěžuje. Po propojení s Vaším mobilním telefonem budete dostávat informace o příchozích hovorech i zprávách. Kompatibilní je s aplikacemi WhatsApp, Facebook Messenger, Skype a Twitter. Nic Vám tak neunikne. V případě potřeby však víte upozornění snadno vypnout, kdy si vytvoříte chvilku jen pro sebe a bez všech moderních technologií.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka
    21,5 mm Šířka

Další vlastnosti

Značka: Mio
Určené pro: unisex
Slot na SIM: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? NFC: Ne
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 21,5 mm
Výška: 46 mm
Hmotnost: 25 g
Hloubka: 11,5 mm

Funkce

? GPS: Ne
Ant Plus: ne

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne

Operační systém

Podporovaný OS: Android, IOS

Další parametry

Funkce: krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Aktivita: fitness, běh
Typ nabíjení: dock
Vodovzdornost: voděodolný
Materiál řemínku: plast

Ostatní

Kód produktu: 5262N5390003

Všechny parametry

Recenze MIO MiVia 350 černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jirí, 15.7.2017