MIO Cyclo 605 HC Cyklonavigace

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vysoký výkon za každého počasí

Nezáleží na tom, zda se vyberete na krátkou jízdu nebo náročnou cyklotúru, díky bezdrátovému profesionálnímu cyklopočítači Mio Cyclo 605 HC s vestavěnou navigací krok za krokem a předinstalovanými mapami Evropy OpenStreetMaps se můžete na jízdu vydat kdykoliv a kdekoliv. Výdrž 15 hodin, hmotnost 177 g a intuitivní ovládání s přehlednými tlačítky zaručí nejlepší zážitek z monitorování vašich zážitků na kole. Zařízení disponuje vodotěsností IPX7, což znamená, že můžete vyrazit v jakémkoliv počasí. Pokud si během jízdy potřebujete odpočinout, nebo dostanete defekt, pomocí předinstalované funkce POI (důležitá místa) vám cyklopočítač Mio Cyclo 605 HC ukáže nejbližší prodejnu cyklistického vybavení, restauraci, nebo pohotovostní službu, takže už nikdy nezůstanete bez možností.

Vynikající funkce v kompaktním provedení 

Abyste dostali ze svého bezdrátového cyklopočítače Mio Cyclo 605 HC co nejvíce, využijte možnosti funkcí, které vám usnadní a zpříjemní vaši jízdu. Uživatelské prostředí tvoří kvalitní 4" antireflexní, dotyková obrazovka s rozlišením 640x320, pro co nejlepší viditelnost a využitelnost cyklopočítače. Pomocí funkce ''Kde jsem'' si v případě nouze můžete jednoduše zkontrolovat aktuální polohu i zeměpisnou délku a šířku. Funkcí Typ kola si vyberete, jaké kolo právě používáte a tím si přizpůsobíte nastavení. Zajímavá funkce Surprise me™ je vhodná pro ty které už nebaví jezdit vždy stejnou trasou a chtěli by experimentovat s něčím novým. Stačí vám nastavit čas nebo vzdálenost podle preference a Mio Cyclo 605 HC vám dá na výběr ze 3 překvapivých tras. Informace o trase zprostředkují vše důležité pro vaši informovanost, jako jsou čas, rychlost, vzdálenost, nadmořská výška, spálené kalorie a zaznamenává trasu, kterou si můžete prostřednictvím aplikace uložit. Aplikace rovněž nabízí správu zařízení, st stahování nových tras a sdílení s ostatními pro inspiraci.

Sofistikovaný design s množstvím rozšíření

Pro co nejlepší zážitek s užívání cyklopočítače Mio Cyclo 405 je na displeji použit 3D efekt pro maximální viditelnost při přímém slunečním záření. Na cestách využijete zobrazení grafu převýšení na mapě, segmenty Strava Live na trénink a také funkci LAP (Okruh) díky níž je možné měřit časy mezi jednotlivými místy a stanovenými vzdálenostmi. Po Bluetooth propojení s telefonem můžete přijímat zprávy ze sociálních sítí (Facebook, Twitter, WhatsApp). Pro sdílení svých výsledků a vzájemnou motivaci se připojte k MioShare, přes Wi-Fi, bez potřeby kabelů, s možností synchronizace s aplikací Strava a uložte si své časy a oblíbené tratě. Vestavěný senzor ANT+ zahrnuje měřič tepové frekvence a nemagnetický snímač rychlosti a tempa, takže není potřeba pro žádné otravné magnety a kabely. Připojit je stačí na náboj kola a sedlovku a pak se už jen soustředit na váš výkon. Zařízení je možné využít i pro funkci Actual Track Resistance, zajišťující odpovídající odpor při tréninku v interiéru přesně pro vás. Systém také umožňuje propojení s elektronickými Přesmykači Shimano Di2.
 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 4 "
  • Rozlišení displeje (px) 640x320
  • Typ baterie Li-Ion
  • Výdrž baterie 15 hod.
  • Akcelerometr Ano
  • Automat.synchronizace s PC Ano

Další vlastnosti

Značka: Mio
Voděodolný: Ano
Automat.synchronizace s PC: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 4 "
? Rozlišení displeje (px): 640x320

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 74 mm
Výška: 130 mm
Hmotnost: 177 g
Hloubka: 22 mm

Funkce

? GPS: Ano
Akcelerometr: Ano
Barom.výškoměr/barometr: Ano
Snímač rychlsoti: Ano
Snímač výkonu: Ano
Alarm na bouřku: Ne

Obsah balení

Obsah balení: senzory kadence a rychlosti

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Výdrž baterie: 15 hod.

Datové uložiště

Interní paměť: Ano

Konektivita

Bezdrátové: Ano

Navigace

Automat.přepočítání trasy: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ano
Kompas: Ano
Trasové body: Ano

Ostatní

Kód produktu: 4710887989553

Všechny parametry

Recenze MIO Cyclo 605 HC Cyklonavigace

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k MIO Cyclo 605 HC Cyklonavigace