Miitopia hra pro Nintendo Switch


Médium: Game card, Platforma: Nintendo Switch, Typ hry: Adventury, Lokalizace: anglická Více info


Cena 1 349 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 13 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Hra Miitopia (NSS440) je určena pro herní konzoli Nintendo Switch. Ve vylepšené verzi je vhodná pro děti od 7 let. Je určena pro jednoho hráče. Fantasy hra vás vtáhne do dobrodružství, které bude plné zábavy, ale i napětí. Plánujte svou strategii a zadávejte postavičkám Mii úkoly, abyste dosáhli společný cíl - porazit Temného lorda. Objevíte tajný klíč, kterým ho můžete porazit?

Vytvořte si vlastní dobrodružství v Miitopii

V této hře nikdy nebudete sami! Zapojte do vytvoření strategie rodinu i kamarády, abyste porazili nepřítele všech Mii - Temného lorda. Vytvářejte a přizpůsobte své postavičky dle vlastního vkusu. Mohou se podobat na vašeho oblíbeného herce, zpěvačku, nebo filmovou postavu. Přiřaďte jim role a osobnostní rysy na celý fantasy život. Díky rozšířenému přizpůsobení v aplikaci Miitopia jim zvolíte novou paruku nebo make-up. Pozorujte, jak vaše postavy s tvářemi známých lidí ožívají a dělají vše pro svržení Temného lorda, který se může podobat i na obávaného učitele dějepisu!

Budujte přátelství mezi Mii

Podpořte vztahy v Miitopii. Nechte je setkávat se na různých místech a sledujte vznikající kamarádství. Můžete poslouchat různé drby, najít si nejlepší kamarátku nebo kamaráda a dokonce přistihnete postavičky i při cvičení! Naučte je podávat si pomocnou ruku, která budete nezbytná při bitvách proti protivníkovi. Pošlete vaše Mii načerpat síly na pláž nebo do kavárny. A navíc je vám k dispozici i kůň!

Připravte se na boj!

Zapojte se do boje proti podivným zloduchům jako Twerkey, abyste získali nové zkušenosti a posunuli se na vyšší úroveň. Vymýšlejte strategii a připravujte postavičky na boj tak, že přiřadíte Mii úlohy. Mág, bojovník nebo pěvecká hvězda načerpají poznatky o všem, co vám pomůže v bitvě. I Mii však mohou utrpět zranění a unavit se. Přípravek je jednoduchý - použijte jídlo pro zotavení a magii k udržení bojovníků v kondici!

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miitopia hra pro Nintendo Switch

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno