Miitopia - Nintendo Switch hra

Hra Miitopia (NSS440) pro konzoli Nintendo Switch ve vylepšené verzi je určena pro děti od 7 let. Je určena pro jednoho hráče. Fantasy hra vás vtáhne do dobrodružství, které budou plné zábavy, ale i napětí. Plánujte svou strategii a zadávejte postavičkám Mii úkoly, abyste dosáhli společný cíl - porazit Temného lorda. Objevíte tajný klíč, jakým ho můžete porazit? Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vytvořte si vlastní dobrodružství v Miitopii

V této hře nikdy nebudete sám! Zapojte do vytvoření strategie rodinu i kamarády, abyste porazili nepřítele všech Mii - Temného lorda. Vytvářejte a přizpůsobte své postavičky dle vlastního vkusu. Mohou se podobat vašeho oblíbeného herce, zpěvačku, nebo filmovou postavu. Přiřaďte jim role a osobnostní rysy na celý fantasy život. Díky rozšířenému přizpůsobení v aplikaci Miitopia jim zvolíte novou paruku nebo make-up. Pozorujte, jak vaše postavy s tvářemi známých lidí ožívají a dělají vše pro svržení Temného lorda, který se může podobat i na obávaného učitele dějepisu!

Budujte přátelství mezi Mii

Podpořte vztahy v Miitopii. Nechte je setkávat se na různých místech a sledujte vznikající kamarádství. Můžete poslouchat různé drby, najít si nejlepší kamrátku nebo kamaráda, a dokonce přistihnete postavičky i při cvičení! Naučte je podávat si pomocnou ruku, která budete nezbytná při bitvách proti protivníkovi. Pošlete vašich Mii načerpat síly na pláž, nebo do kavárny. A navíc, k dispozici je vám i kůň!

Připravte se na boj!

Zapojte se do boje proti podivným zloduchům jako Twerkey, abyste získali nové zkušenosti a posunuli se na vyšší úroveň. Vymýšlejte strategii a připravujte postavičky na boj tak, že přiřadíte Mii úlohy. Mág, bojovník nebo pěvecká hvězda načerpají poznatky o všem, co vám pomůže v bitvě. I Mii však mohou utrpět zranění a unavit se. Přípravek je jednoduchý - použijte jídlo na zotavení a magii na udržení bojovníků v kondici!

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Game card
  • Platforma Nintendo Switch
  • Typ hry Adventury
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Nintendo
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Adventury
Věkové omezení: 7+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 51 g
Hloubka: 11 mm

Ostatní

Kód produktu: NSS440

Všechny parametry

Recenze Miitopia - Nintendo Switch hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miitopia - Nintendo Switch hra