Miele žehličky a žehlicí systémy Zobrazit popis

Žehličky a žehlicí systémy Miele se pyšní svou voštinovou žehlicí plochou, která díky jemné páře vyhlazuje prádlo jemně a efektivně. Automatický systém odvápnění si nastaví program podle aktuální tvrdosti vody. Nastavitelná teplota podle druhu tkaniny se rozloží rovnoměrně, což zajistí efektivní žehlení, které šetří vlákna.

Hlavní přednosti žehliček a žehlicích systémů Miele

CoolDown

BEZPEČNOST se v Miele píše velkými písmeny. Pohybové senzory a tlačítková kontrola se postarají o to, aby se žehlička sama vypnula, když ji nebudete používat přibližně 3 minuty. Jednoduchým pohybem se opět automaticky zapne.

Vícevrstvé žehlení

Šetřete své síly a čas! Vícevrstvý a silný textil stačí s FashionMasterem přežehlit pouze jednou. Množství páry a její vysoký tlak umožní, aby se i hrubý textil, jako jsou např. džíny, žehlil jen z jedné strany a přesto byl perfektně vyžehlený.

Automatické proplachování

Zbytky minerálních látek z vody přeměněné na páru se musí pravidelně z výrobníku páry vyplachovat, aby se zaručil konstantní výkon přístroje. V závislosti na spotřebovaném množství vody systém FashionMaster automaticky určí potřebný interval vypláchnutí. Pokud k tomu dojde, vyplachování proběhne přímo po zapnutí systému FashionMaster. Vše, co musíte udělat, je vyprázdnit zásobník na zbytkovou vodu.

Automatické odvápnění

Pokud jste před prvním použitím nastavili tvrdost vody, přístroj automaticky sám určí potřebný interval odvápnění a včas vás na něj upozorní. Proces odvápnění spustíte jednoduchým stisknutím tlačítka. Na displeji přístroje se zobrazí výzva k doplnění vhodného odvápňovacího prostředku a poté se automaticky spustí.

Nepřilnavá plocha

Ať už textilie s flitry, potisky či jiné extrémně citlivé látky - s FashionMaster zvládnete i tuto výzvu. Pro mimořádně šetrné zacházení použijte odnímatelnou žehlicí násadu s nepřilnavým efektem, kterou lze použít přímo na tyto módní dekorace. Její teflonová povrchová úprava chrání váš tmavý textil před lesklými místy, aniž byste museli textilii otáčet naruby.