Miele WWV 980 WPS Passion


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 28 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 65 cm. Více info


Cena 60 629 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 606 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart pračka plněná zepředu Miele WWV 980 WPS Passion v bílé barvě s aplikací Miele můžete ovládat pomocí mobilního zařízení. Dotykový ovládací panel je umístěn uprostřed. Kapacita bubnu s vnitřním LED osvětlením pro praní je 9 kg prádla. Nabízí možnost odloženého startu o 24 hodin. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1600 ot./min. K dispozici je 28 praktických pracích programů s možností nastavení oblíbených programů. Určitě oceníte i přídavné funkce jako: SingleWash, krátký, namáčení, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, predžehlení a bzučák. Inteligentní pračka Miele WWV 980 WPS Passion má samočisticí zásobník AutoClean a také ukazatel naplnění a doporučené dávkování.

Inteligentní pračka

Praktická předem plněná smart pračka Miele WWV 980 WPS Passion je nenahraditelný spotřebič, který se stane Vaším pomocníkem při péči o prádlo Vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a Vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování činí 1600 ot./min. Inteligentní pračka vám díky přípojce na teplou vodu pomůže ušetřit náklady na energii.

Prací programy

Pračka nabízí 28 pracích programů:

  •      Prací programy: QuickPowerWash, Autoamatika plus, Bavlna, Snadno ošetřovatelné, Jemné prádlo, Košile, Hedvábí (praní v rukou), Vlna (praní v rukou), Expres 20, Tmavá prádlo, Jeans, Outdoor, Impregnace, Sportovní prádlo, Sportovně obuv, péřové přikrývky, Polštáře, Peří, Záclony, Bavlna hygiena, Osvěžení (pára), Koncová úprava párou, Čištění přístroje, Bavlna Eco, Nové textilie, Jen máchání, Škrobení, Čerpání / odstřeďování.
  •      Přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, predžehlení a bzučák.

WiFiConnect

S inteligentní funkcí WiFiConn@ct máte Vaši smart pračku pod kontrolou i na cestách nebo v práci. Prostřednictvím propojení smartphonu nebo tabletu pomocí Wi-Fi můžete Vaši pračku kontrolovat a ovládat. Aplikace Miele@mobile Vám umožní nezávisle na tom, kde se nacházíte, navolení a spuštění programu. Když se vrátíte domů, Vaše pračka už bude mít práci ukončenou.

Waterproof WPS

Systém Waterproof (WPS) disponuje dvojitým magnetickým ventilem přímo na kohoutku vody. V případě, že by byl první ventil vadný, přívod vody zavře druhý ventil. O dokonalou bezpečnost se postará přívodní hadice s dvojitou stěnou. Pokud by se vnitřní hadice poškodila, voda bude téct do prací vany přes hadici opláštění. WCS i WPS disponuje inteligentní senzorovou technologií, která rozpozná úniky a zastaví přívod vody.

Inteligentní praní s množstevní automatikou

Pračky Miele jsou vybaveny množstevní automatikou, která analyzuje aktuální naplnění pračky a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je skutečně potřebné pro optimální výsledky praní.

Odložený start

Kdy má začít zvolený prací program, si můžete sami zvolit Je to výhodné zejména v případech, kdy chcete např. využívat tarify nočního proudu nebo když potřebujete program čerstvě ukončit po příchodu z práce. Odložený start můžete nastavit až do 24 hodin předem. Displej zobrazí, kdy bude probíhající program ukončen.

Vyperte jednotlivé kusy oblečení rychle a úsporně

Často se stává, že je třeba vyprat narychlo oblíbené kusy prádla, ale v koši s prádlem není podobné oblečení. V tomto případě je tu řešení od Miele SingleWash. Tato možnost je zvolitelná v rámci mnoha programů. Pračka si přizpůsobí trvání programu, spotřebu vody a proudu na množství náplně do 1 kg.

Systém tekutých pracích prostředků

Pračka nabízí automatické dávkování tekutého pracího prostředku se systémem TwinDos. Twindos je praktický systém, který zaručuje perfektní čistotu. Díky tomuto systému a pracímu prostředku UltraPhase 1 a 2 se stane Vaše pračka tím nejlepším pro Vaše prádlo. TwinDos dávkuje prací prostředek UltraPhase 1 a 2 v optimálním čase do pracího cyklu, čímž dosáhnete dokonalého pracího účinku. Dávkování je tak přesné, že Vám ušetří až 30% pracího prostředku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 28
Maximální hloubka 65 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele WWV 980 WPS Passion

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi