Miele WWR 860 WPS

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 4 199,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předem plněná smart práčka Miele WWR 860 WPS spadá do energetické třídy A+++. Patentovaný voštinový buben má při praní kapacitu pro 9 kg prádla, maximální otáčky odstřeďování dosahují 1600 ot./min. Nabízí 26 programů pro praní. Maximální hlučnost dosahuje díky motoru ProfiEco při praní 46 dB a při odstřeďování 72 dB. Inteligentní pračka Miele WWR 860 WPS disponuje dávkovačem TwinDos a dávkováním pomocí kapslí CapDosing. Je vybavena systémem Watercontrol, množstevní automatikou, dětskou pojistkou a možností zablokování pomocí PIN. Pračku můžete ovládat pomocí dotykového displeje nebo i na dálku pomocí WiFiConnect a ShopConnect. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

 

Inteligentní pračka

Praktická předem plněná smart pračka Miele WWR 860 WPS je nenahraditelný spotřebič, který se stane Vaším pomocníkem při péči o prádlo Vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a Vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují 1600 ot./min. Tento model je zařazen do energetické třídy A+++, čímž je dosažena maximální možná energetická úspora při praní.

Prací programy

Pračka nabízí 26 pracích programů: QuickPowerWash, automatika plus, bavlna, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, hedvábí (ruční praní), vlna (ruční praní), expres 20, tmavé prádlo, jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, sportovní obuv, peřiny, polštář, peří, záclony, bavlna hygiena, čištění přístroje, bavlna Eco, nové textilie, pouze máchání, škrobení, odčerpávání / odstřeďování.

Přídavné funkce: singleWash, krátký, namáčení, předeprání, více vody, přídavné máchání, extra tichý, předžehlení, zvuková signalizace

WiFiConnect a ShopConnect

S inteligentní funkcí WiFiConn@ct máte Vaši smart pračku pod kontrolou i na cestách nebo v práci. Prostřednictvím propojení smartphonu nebo tabletu pomocí Wi-Fi můžete Vaši pračku kontrolovat a ovládat. Aplikace Miele@mobile Vám umožní nezávisle na tom, kde se nacházíte, navolení a spuštění programu. Když se vrátíte domů, Vaše pračka už bude mít práci ukončenou.

Bezpečnost s doplňkovým snímačem

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje pomocí senzoru hladiny vody přítok vody. Jestliže není dosaženo normální hladiny vody, přítok se zastaví. Pokud by uvnitř přístroje unikala voda, přítokový ventil se v přístroji uzavře a voda se odčerpá. Plovák v prací vaně navíc rozpozná unikající vodu.

Inteligentní praní s množstevní automatikou

Pračky Miele jsou vybaveny množstevní automatikou, která analyzuje aktuální naplnění pračky a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je skutečně potřebné pro optimální výsledky praní.

Perfektní doplnění pro speciální požadavky

Speciální programy pro Vaše prádlo můžete zcela pohodlně řešit pomocí předdávkovaných kapslí Miele díky technologii CapDosing. Stačí je vložit do přihrádky na aviváž. Přístroj v optimálním okamžiku zajistí dávkování obsahu, přičemž vše proběhne zcela automaticky. Máte na výběr: 6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), 3 aviváže (Aqua, Nature, Cocoon) a Booster, sloužící jako zesilovač proti odolným nečistotám.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 64,3 cm
 • Maximální hlučnost 46 db
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 26
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 130 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 65 cm

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64,3 cm
Hmotnost: 95 Kg
Maximální hloubka: 65 cm

Obsah balení

Obsah balení: UltraPhase 1+2

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db
Hluk při odstřeďování: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 26
? Odložený start: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 54 L
Celková spotřeba: 0,74 kWh
Roční spotř.en. při praní: 130 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11000 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: předním plněním

Specifické vlastnosti

? Funkce Skvrny: Ano
Osvětlení bubnu: Ano
? Design: White Edition
? TwinDos: Ano
? PowerWash: Ano
? SingleWash: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 11WR8606OER

Všechny parametry

Recenze Miele WWR 860 WPS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele WWR 860 WPS