Miele WWG660 WCS TDos&9kg

Zepředu plněná smart pračka Miele WWG660 WCS TDos & 9kg z W1 White Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu. S TwinDos automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min. Nabízí 16 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich pračka Miele WWG660 WCS TDos & 9kg nabízí i přídavné funkce: krátký, namáčení, předpírka, více vody, Nedostatečné máchání, extra tichý, bzučák či predžehlenie. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a ComfortSenzor 1 řádkového displeje bílým podsvícením. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Miele WWG660 WCS TDos & 9kg je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně a také dětskou pojistkou. Hloubka 64,3 cm. Dodávané příslušenství: 3 kapsle, UltraPhase 1 + 2. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 4 prodejnách

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Spolehlivá pračka

Praktická předem plněná pračka Miele WWG660 WCS TDos&9kg je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Na dotykovém displeji pračky lze nastavit různé uživatelské jazyky pro dokonalý přehled o informacích. Nejdůležitějšími benefity inteligentní pračky jsou:

 •     TwinDos - nejlepší systém tekutých pracích prostředků stisknutím tlačítka.
 •     Jednodušší zehlení díky předžehlení.
 •     CapDosing - perfektní doplněk pro speciální péči.
 •     ComfortSensor displej s pohodolným dotykovým ovládáním.
 •     WiFiConn@ct - ovládání na dálku pomocí mobilního zařízení.

Automatické dávkování TwinDos

Práčka s TwinDos má nejlepší systém dávkování tekutých prostředků jediným stisknutím tlačítka. Automaticky nadávkuje prací prostředek pomocí revolučnímu 2 fázového systému. Obě složky dávkuje v optimální chvíli během procesu praní. Díky němu je možné dosáhnout ty nejlepší výsledky praní. Vaše oblečení bude důkladně vyprané, jeho barvy ožijí a bílá bude zářivější. Oproti manuálnímu dávkování je možné ušetřit až 30% pracího prostfiedku. Automatické dávkování TwinDos je praktické a úsporné, zároveň zaručí dokonalou čistotu.

 • Účinné látky v pracím prostředku UltraPhase 1 rozpouštějí nečistoty a odstraňují z prádla skvrny od oleje či mastnoty, proteinů a škrobu.
 • Prací prostředek UltraPhase 2 uvoľňujde do procesu praní bělidlo a přidává ho v optimální nožstve a optimálním okamžiku.

* Podle zkoušky institutu pro ekologii Öko-Institut e. V. z dne 06.09.2013: "Potenciál úspory praček díky použití automatického dávkování TwinDos"

Inteligentní domácnost

Pomocí WiFiConn@ct připojíte inteligentní pračku k internetu a pohodlně ji můžete ovládat na dálku přes mobilní zařízení. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma nebo na cestách zjistíte stav spotřebiče, např. vyrozumění o tom, že se prací prostředek už míjí a následné přímé objednání v online obchodě Miele. K tomu potřebujete aplikaci Miele@mobile, kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store. Miele@home umožňuje propojit domácí spotřebiče Miele, pohodlně je ovládat a kontrolovat prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Miele@mobile.

 •     MieleControl - umožňuje uživateli ovládat propojené domácí spotřebiče Miele prostřednictvím aplikace Miele@mobile kdykoliv je to potřeba. V závislosti na konkrétním modelu lze zvolit programy, spustit jejich a zastavit.
 •     ShopConn@ct - umožňuje objednávat spotřební zboží Miele jako prací prostředky, a prostředky pro čištění spotřebičů prostřednictvím online obchodu Miele. Aplikace Miele@mobile vám bude zasílat oznámení o vyčerpání vašich zásob.
 •     WifiConn@ct - je technologickou základnou Miele@home. Zasíťování domácích spotřebičů je možné prostřednictvím lokálního WiFi routeru a cloudu Miele.

Programy a funkce

Pračka nabízí 16 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu.

 •      programy: Automatika plus, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, hedvábí (ruční praní), vlna, expres 20, tmavé / jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, čištění, bavlna Eco, jen máchání / škrobení, čerpání / odstřeďování
 •      přídavné funkce: krátký, namáčení, předpírka, více vody, Nedostatečné máchání, extra tichý, predžehlenie, bzučák

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete volně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, kdybyste chtěli využívat tarify nočního proudu nebo když se má program čerstvě ukončit, když např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se přes displej dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám užetrí až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby pře, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak aby se vyhladila. Následně ji vyberete méně pokrčnenú.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektní výsledky - bez větších nákladů? Na ten účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku - zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost díky doplňkovému snímači

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud se nedosáhne normální stav vody, zastaví se pretok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu. Zároveň nabízí pračka záruku na ochranu proti škodám způsobeným vodou. Za věcné škody, způsobené poruchou v systému ochrany proti poškození vodou nese náklady společnost Miele - během 20 let.

Přidejte prádlo po spuštění programu

Zepŕedu plněná pračka nabízí maximální pohodlí. Pokud se vám občas stane, že zabudnene přidat ponožku nebo jiné kousky prádla, je možné ji díky AddLoad pohodlně přidat i po spuštění programu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 64,3 cm
 • Maximální hlučnost 48 db
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 16
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 196 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 65 cm

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64,3 cm
Hmotnost: 94 Kg
Maximální hloubka: 65 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 48 db
Hluk při odstřeďování: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 179 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 54 L
Celková spotřeba: 1 kWh
Roční spotř.en. při praní: 196 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11000 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Design: White Edition
? TwinDos: Ano

Ostatní

Kód produktu: 84501190

Všechny parametry

Recenze Miele WWG660 WCS TDos&9kg

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele WWG660 WCS TDos&9kg