Miele WWG360 WCS PWash & 9 kg

 • Doprava zdarma

Kapacita bubnu: 9 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 17, Maximální hloubka: 65 cm, Třída energetické účinnosti 2021: A, Elektronický informační list


Cena 30 990 Kč

309,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná smart pračka Miele WWG360 WCS PWash & 9 kg z White Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu. Vypere rychle, čistě a úsporně díky systému PowerWash. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla a maximálních otáček odstřeďování 1 400 ot./min. Nabízí 17 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich pračka Miele WWG360 WCS PWash & 9 kg nabízí i přídavné funkce: singleWash, krátký, namáčení, předpírku, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, předžehlení, bzučák. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a ComfortSenzor a bílého jednořádkového displeje. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Pračka Miele WWG360 WCS PWash & 9 kg je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně. Hloubka 64,3 cm. Dodávané příslušenství: 3 kapsle.

Spolehlivá pračka

Praktická předem plněná pračka Miele WWG360 WCS PWash & 9 kg je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 400 ot./min. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Pračka s QuickPowerWash dokáže vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Prádlo vypere nejen rychle, ale také mimořádně úsporně a čistě, a to i při malém množství prádla. Nejdůležitějšími benefity inteligentní pračky jsou:

 • QuickPowerWash - rychlé praní
 • Voštinový buben Miele - šetrná péče o prádlo
 • Jednodušší žehlení díky funkci předžehlení
 • ComfortSensor displej s pohodlným dotykovým ovládáním
 • Wi-FiConn@ct - ovládání na dálku pomocí mobilního zařízení

Inteligentní domácnost

Pomocí Wi-FiConn@ct připojíte inteligentní pračku k internetu a pohodlně ji můžete ovládat na dálku přes mobilní zařízení. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma nebo na cestách zjistíte stav spotřebiče, např. vyrozumění o tom, že prací prostředek už dochází a následné přímé objednání v online obchodě Miele. K tomu potřebujete aplikaci Miele@mobile, kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store. Miele@home umožňuje propojit domácí spotřebiče Miele, pohodlně je ovládat a kontrolovat prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Miele@mobile.

 •     MieleControl - umožňuje uživateli ovládat propojené domácí spotřebiče Miele prostřednictvím aplikace Miele@mobile, kdykoliv je to potřeba. V závislosti na konkrétním modelu lze zvolit programy, spustit je a zastavit.
 •     ShopConn@ct - umožňuje objednávat spotřební zboží Miele, jako prací prostředky a prostředky pro čištění spotřebičů, prostřednictvím online obchodu Miele. Aplikace Miele@mobile vám bude zasílat oznámení o vyčerpání vašich zásob.
 •     Wi-FiConn@ct - jde technologickou základnu Miele@home. Zasíťování domácích spotřebičů je možné prostřednictvím lokálního Wi-Fi routeru a cloudu Miele.

Programy a funkce

Pračka nabízí 17 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu.

 •     programy: QuickPowerWash, automatika plus, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, hedvábí (ruční praní) expres 20, tmavé/jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, čištění přístroje, bavlna Eco, jen máchání/škrobení, čerpání/odstřeďování
 •     přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírka, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, předžehlení, bzučák

Vypere jednotlivé kusy rychle a úsporně

Pokud potřebujete narychlo vyprat oblíbený kousek oblečení na večer, ale nemáte v koši na prádlo nic, s čím by bylo možné ho vyprat? Ideálním řešením je funkce SingleWash. Umožňuje prát jednotlivé kusy oblečení samostatně. Možnost je přidat v rámci mnoha programů. Pračka přizpůsobí čas programu, spotřebu vody i energie, které budou optimální pro množství náplně do 1 kg.

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete libovolně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, pokud využíváte tarify nočního proudu nebo pro případ, když se má program ukončit v době, kdy např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se na displeji dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám ušetrí až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby předžehlení, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak, aby se vyhladilo. Následně ho vytáhnete méně pokrčené.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektních výsledků bez větších nákladů? Pro tento účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku a zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost díky doplňkovému snímači

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud nedosáhne normálního stavu vody, zastaví se průtok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu. Zároveň nabízí pračka záruku na ochranu proti škodám způsobeným vodou. Za věcné škody, způsobené poruchou v systému ochrany proti poškození vodou, nese náklady společnost Miele po dobu 20let.

Přidejte prádlo po spuštění programu

Předem plněná pračka nabízí maximální pohodlí. Pokud se vám občas stane, že zapomenete přidat ponožku nebo jiné kousky prádla, je možné je díky funkci AddLoad pohodlně přidat i po spuštění programu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 17
Maximální hloubka 65 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele WWG360 WCS PWash & 9 kg

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno