Miele WWG360 WCS PWash&9kg

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná smart pračka Miele WWG360 WCS PWash & 9kg z White Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu. Vypere rychle, čistě a úsporně v'daka PowerWash. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min. Nabízí 17 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich pračka Miele WWG360 WCS PWash & 9kg nabízí i přídavné funkce: singleWash, krátký, namáčení, předpírku, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, predžehlenie, bzučák. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a ComfortSenzor bílého jednořádkového displeje. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Pračka Miele WWG360 WCS PWash & 9kg je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně. Hloubka 64,3 cm. Dodávané příslušenství: 3 kapsle. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Miele WWR 860 WPS

Miele WWR 860 WPS

Předem plněná smart práčka Miele WWR 860 WPS spadá do energetické třídy A+++. Patentovaný voštinový buben má při praní kapacitu pro 9 kg prádla, maximální otáčky odstřeďování dosahují 1600 ot./min.…

 • Hloubka: 64,3 cm
 • Maximální hlučnost: 46 db
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Spolehlivá pračka

Praktická předem plněná pračka Miele WWG360 WCS PWash&9kg je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Pračka s QuickPowerWash dokáže vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Prádlo vypere nejen rychle ale také mimořádně úsporně a čistě a to i při malém množství prádlo. Nejdůležitějšími benefity inteligentní pračky jsou:

 • QuickPowerWash - rychlé praní.
 • Voštinový buben Miele - šetrná péče o prádlo.
 • Jednodušší zehlení díky předžehlení.
 • ComfortSensor displej s pohodolným dotykovým ovládáním.
 • WiFiConn@ct - ovládání na dálku pomocí mobilního zařízení

Inteligentní domácnost

Pomocí WiFiConn@ct připojíte inteligentní pračku k internetu a pohodlně ji můžete ovládat na dálku přes mobilní zařízení. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma nebo na cestách zjistíte stav spotřebiče, např. vyrozumění o tom, že se prací prostředek už míjí a následné přímé objednání v online obchodě Miele. K tomu potřebujete aplikaci Miele@mobile, kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store. Miele@home umožňuje propojit domácí spotřebiče Miele, pohodlně je ovládat a kontrolovat prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Miele@mobile.

 •     MieleControl - umožňuje uživateli ovládat propojené domácí spotřebiče Miele prostřednictvím aplikace Miele@mobile kdykoliv je to potřeba. V závislosti na konkrétním modelu lze zvolit programy, spustit jejich a zastavit.
 •     ShopConn@ct - umožňuje objednávat spotřební zboží Miele jako prací prostředky, a prostředky pro čištění spotřebičů prostřednictvím online obchodu Miele. Aplikace Miele@mobile vám bude zasílat oznámení o vyčerpání vašich zásob.
 •     WifiConn@ct - je technologickou základnou Miele@home. Zasíťování domácích spotřebičů je možné prostřednictvím lokálního WiFi routeru a cloudu Miele.

Programy a funkce

Pračka nabízí 17 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu.

 •     programy: QuickPowerWash, automatika plus, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, hedvábí (ruční praní) expres 20, tmavé / jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, čištění přístroje, bavlna Eco, jen máchání / škrobení, čerpání / odstřeďování
 •     přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírku, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, predžehlenie, bzučák

Vypere jednotlivé kusy rychle a úsporně

Pokud potřebujete narychlo vyprat oblíbený kousek oblečení na večer ale nemáte v koši na prádlo nic s čím by bylo možné ho vyprat bude ideálním řešením funkce SingleWash. Umožňuje prát jednotlivé kusy oblečení samostatně. Možnost je možné přidat vrámci mnoha programů. Pračka přizpůsobí čas programu, spotřebu vody a energie optimální pro množství náplně do 1 kg.

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete volně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, kdybyste chtěli využívat tarify nočního proudu nebo když se má program čerstvě ukončit, když např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se přes displej dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám užetrí až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby pře, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak aby se vyhladila. Následně ji vyberete méně pokrčnenú.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektní výsledky - bez větších nákladů? Na ten účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku - zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost díky doplňkovému snímači

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud se nedosáhne normální stav vody, zastaví se pretok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu. Zároveň nabízí pračka záruku na ochranu proti škodám způsobeným vodou. Za věcné škody, způsobené poruchou v systému ochrany proti poškození vodou nese náklady společnost Miele - během 20 let.

Přidejte prádlo po spuštění programu

Zepŕedu plněná pračka nabízí maximální pohodlí. Pokud se vám občas stane, že zabudnene přidat ponožku nebo jiné kousky prádla, je možné ji díky AddLoad pohodlně přidat i po spuštění programu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 64,3 cm
 • Maximální hlučnost 48 db
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 17
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 130 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 65 cm

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64,3 cm
Hmotnost: 93 Kg
Maximální hloubka: 65 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 48 db
Hluk při odstřeďování: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 17
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 179 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 54 L
Celková spotřeba: 0,74 kWh
Roční spotř.en. při praní: 130 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11000 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Specifické vlastnosti

? SingleWash: Ano
? Design: White Edition
? PowerWash: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 84501190

Všechny parametry

Recenze Miele WWG360 WCS PWash&9kg

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele WWG360 WCS PWash&9kg