Miele WWD120 WCS 8kg

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 299,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná pračka Miele WWD 120 z řady White Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 8 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min. Nabízí 12 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich pračka Miele WWD 120 nabízí i přídavné funkce: krátký, předpírka, více vody, Nedostatečné máchání či predžehlenie. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a DirectSenzor 7 segmetntového displeje se žlutým podsvícením. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Pračka Miele WWD 120 je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně. Hloubka 64,3 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Miele WCE 670 WiFi

Miele WCE 670 WiFi

26 988 Kč

K odeslání 1 ks

Předem plněná smart pračka Miele WCE 670 WiFi je zařazena do energetické třídy A+++. Patentovaný voštinový buben má kapacitu na 8 kg prádla, maximální otáčky odstřeďování dosahují 1400 ot./min.…

 • Hloubka: 63,6 cm
 • Maximální hlučnost: 48 db
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Spolehlivá pračka

Praktická předem plněná pračka Miele WWD 120 je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání.

Programy a funkce

Pračka nabízí 12 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu.

 •     programy: bavlna, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, vlna, expres 20', tmavé / jeans, impregnace, bavlna Eco, jen máchání / škrobení, čerpání / odstřeďování
 •     přídavné funkce: krátký, předpírka, více vody, dodatečné máchání, predžehlenie

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete volně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, kdybyste chtěli využívat tarify nočního proudu nebo když se má program čerstvě ukončit, když např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se přes displej dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám užetrí až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby pře, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak aby se vyhladila. Následně ji vyberete méně pokrčnenú.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektní výsledky - bez větších nákladů? Na ten účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku - zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost díky doplňkovému snímači

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud se nedosáhne normální stav vody, zastaví se pretok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 64,3 cm
 • Maximální hlučnost 50 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 12
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 177 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 65 cm

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64,3 cm
Hmotnost: 85 Kg
Maximální hloubka: 65 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 50 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 179 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 49 L
Celková spotřeba: 0,9 kWh
Roční spotř.en. při praní: 177 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10120 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Design: White Edition

Ostatní

Kód produktu: 84501190

Všechny parametry

Recenze Miele WWD120 WCS 8kg

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele WWD120 WCS 8kg