Miele WEI875 WPS PWash&TDos&9kg

Předem plněná smart pračka Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9kg z W1 Chrome Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu s vnitřním LED osvětlením. Vypere rychle, čistě a úsporně díky PowerWash. S TwinDos automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž. Inteligentní pračku je možné ovládat na dálku prostřednictvím WiFi pomocí mobilního zařízení. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min. Nabízí 22 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich smart pračka Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9kg nabízí i přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírka, více vody, Nedostatečné máchání, extra tichý, bzučák či predžehlenie. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a ComfortSenzor 1 řádkového displeje bílým podsvícením. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9kg je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně a také dětskou pojistkou. WATERPROOF v případě nestesnosí zastaví dvojitý magnetický ventil přívod vody přímo na kohoutku. EcoFeedback funkce nabízí přesnou kontrolu nad spotrebouv vody a energie. Hloubka 63,6 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Spolehlivá chytrá pračka

Praktická předem plněná smart pračka Miele WEI875 WPS PWash&TDos&9kg je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Vnitřní LED osvětlení bubnu přináší ještě více pohodlí. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1600 ot./min. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Na dotykovém displeji pračky lze nastavit různé uživatelské jazyky pro dokonalý přehled o informacích. Pračka s QuickPowerWash dokáže vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Prádlo vypere nejen rychle ale také mimořádně úsporně a čistě a to i při malém množství prádlo. Nejdůležitějšími benefity inteligentní pračky jsou:

 •     nejlepší systém tekutých pracích prostředků stisknutím tlačítka - TwinDos
 •     QuickPowerWash rychlé praní
 •     CapDosing - perfektní doplněk pro speciální péči
 •     ComfortSensor Displej s pohodlným dotykovým ovládáním
 •     WiFiConn@ct ovládání dálku pomocí mobilního zařízení

Automatické dávkování TwinDos

Práčka s TwinDos má nejlepší systém dávkování tekutých prostředků jediným stisknutím tlačítka. Automaticky nadávkuje prací prostředek pomocí revolučnímu 2 fázového systému. Obě složky dávkuje v optimální chvíli během procesu praní. Díky němu je možné dosáhnout ty nejlepší výsledky praní. Vaše oblečení bude důkladně vyprané, jeho barvy ožijí a bílá bude zářivější. Oproti manuálnímu dávkování je možné ušetřit až 30% pracího prostfiedku. Automatické dávkování TwinDos je praktické a úsporné, zároveň zaručí dokonalou čistotu.

 • Účinné látky v pracím prostředku UltraPhase 1 rozpouštějí nečistoty a odstraňují z prádla skvrny od oleje či mastnoty, proteinů a škrobu.
 • Prací prostředek UltraPhase 2 uvoľňujde do procesu praní bělidlo a přidává ho v optimální nožstve a optimálním okamžiku.

Inteligentní domácnost

Pomocí WiFiConn@ct připojíte inteligentní pračku k internetu a pohodlně ji můžete ovládat na dálku přes mobilní zařízení. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma nebo na cestách zjistíte stav spotřebiče, např. vyrozumění o tom, že se prací prostředek už míjí a následné přímé objednání v online obchodě Miele. K tomu potřebujete aplikaci Miele@mobile, kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store. Miele@home umožňuje propojit domácí spotřebiče Miele, pohodlně je ovládat a kontrolovat prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Miele@mobile.

 •     MieleControl - umožňuje uživateli ovládat propojené domácí spotřebiče Miele prostřednictvím aplikace Miele@mobile kdykoliv je to potřeba. V závislosti na konkrétním modelu lze zvolit programy, spustit jejich a zastavit.
 •     ShopConn@ct - umožňuje objednávat spotřební zboží Miele jako prací prostředky, a prostředky pro čištění spotřebičů prostřednictvím online obchodu Miele. Aplikace Miele@mobile vám bude zasílat oznámení o vyčerpání vašich zásob.
 •     WifiConn@ct - je technologickou základnou Miele@home. Zasíťování domácích spotřebičů je možné prostřednictvím lokálního WiFi routeru a cloudu Miele.

Programy a funkce

Pračka nabízí 22 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu. Funkce skvrny pomáhá odstraňovat skvrny z prádla. Na displeji se zobrazují tipy, díky kterým bude prádlo opět čistá. SingleWash je efektivním řešením, pokud potřebujete prát jednotlivé kusy prádla rychle a šetrně.

 •     programy: QuickPowerWash, automatika plus, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, hedvábí (ruční praní), vlna (praní v rukou), expres 20, tmavé / jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, péřové přikrývky, polštáře, peří, záclony , čištění přístroje, bavlna Eco, nové textilie, jen máchání / škrobení, čerpání / odstřeďování
 •     přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírka, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, předžehlení, bzučák

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete volně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, kdybyste chtěli využívat tarify nočního proudu nebo když se má program čerstvě ukončit, když např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se přes displej dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám užetrí až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby pře, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak aby se vyhladila. Následně ji vyberete méně pokrčnenú.

Mimořádně úsporná při jakémkoliv množství prádla

Pračky Miele s PowerWash 2.0 perou až o 40% úspornější než se udává pro energetickou třídu účinnosti A +++. Skutečně úsopne a účinně vyperou i menší množství prádla. Inovovaná technologie praní Spin & Spray za nízkého stavu vody ušetří energii na její ohřev. Čisticí výkon je přitom výborný, jakož i výsledky máchání. A to vše při kratší době trvání programu iv programu Bavlna Eco.

Vyperte jednotlivé kusy rychle a úsporně

Pokud potřebujete mít navečer připravený narychlo oblíbený kousek oblečení, ale v koši na prádlo se nenachází nic s čím by bylo možné ho vyprat sáhněte po SingleWash. Možnost si můžete zvolit při množství programů. Pračka si přizpůsobí trvání programu, spotřebu vody i proud optimálně na množství vložené náplně do 1 kg.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektní výsledky - bez větších nákladů? Na ten účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku - zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost

Systém Waterproof (WPS) je vybaven dvojitým magnetickým ventilem přímo na kohoutku vody. Pokud by byl první ventil vadný, druhý ventil zastaví přívod vody. O dokonalou bezbečnost se postará přívodní hadice s dvojitou stěnou. V případě poškození vnitřní hadice, bude vody téct do prací vany přes hadici opláštění. WCS a WPS jsou vybaveny inteligentní senzorovou technologií. Dokáží rozpoznat únik vody a zastavit její přívod. Za věcné škody, způsobené poruchou v systému ochrany proti poškození vodou nese náklady společnost Miele - během 20 let.

Mějte absolutní kontrolu o nákladech

Inteligentní pračka kromě mnoha jiných technologií a funkcí nabízí i kontrolu nad náklady s funkci EcoFeedBack. Ta vám poskytne přesné zpětné hlášení o aktuální spotřebě energie a vody. Vždy budete mít pod kontrolou své náklady. Před spuštěním programu je možné zjistit porognózu spotřeby zvoleného programu. Po jeho ukončení se zobrazí přesné údaje o spotřebě, které se mění v závislosti na naplnění.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 63,6 cm
 • Maximální hlučnost 47 db
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 22
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 130 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 68 cm

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,6 cm
Hmotnost: 95 Kg
Maximální hloubka: 68 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db
Hluk při odstřeďování: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 22
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 179 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 54 L
Celková spotřeba: 0,74 kWh
Roční spotř.en. při praní: 130 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11000 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 84501190

Všechny parametry

Recenze Miele WEI875 WPS PWash&TDos&9kg

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele WEI875 WPS PWash&TDos&9kg