Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg

Doprava zdarma

Kapacita bubnu: 9 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min., Počet programů: 22, Maximální hloubka: 68 cm, Třída energetické účinnosti 2021: A, Elektronický informační list


Cena 40 990 Kč

409,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná smart pračka Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9kg z W1 Chrome Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu s vnitřním LED osvětlením. Vypere rychle, čistě a úsporně díky systému PowerWash. S TwinDos automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž. Inteligentní pračku je možné ovládat na dálku prostřednictvím Wi-Fi pomocí mobilního zařízení. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla a maximálních otáček odstřeďování 1 600 ot./min. Nabízí 22 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich smart pračka Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg nabízí i přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírka, více vody, nedostatečné máchání, extra tichý, bzučák či předžehlení. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a ComfortSenzor 1řádkového displeje s bílým podsvícením. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně a také dětskou pojistkou. Systém Waterproof v případě netěsností zastaví dvojitý magnetický ventil s přívodem vody přímo na kohoutku. EcoFeedback funkce nabízí přesnou kontrolu nad spotřebou vody a energie. Hloubka 63,6 cm.

Spolehlivá chytrá pračka

Praktická předem plněná smart pračka Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Vnitřní LED osvětlení bubnu přináší ještě více pohodlí. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 600 ot./min. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Na dotykovém displeji pračky lze nastavit různé uživatelské jazyky pro dokonalý přehled o informacích. Pračka s QuickPowerWash dokáže vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Prádlo vypere nejen rychle, ale také mimořádně úsporně a čistě, a to i při malém množství prádla. Nejdůležitějšími benefity inteligentní pračky jsou:

 •     Nejlepší systém tekutých pracích prostředků stisknutím tlačítka - TwinDos
 •     QuickPowerWash rychlé praní
 •     CapDosing - perfektní doplněk pro speciální péči
 •     ComfortSensor Displej s pohodlným dotykovým ovládáním
 •     Wi-FiConn@ct ovládání dálku pomocí mobilního zařízení

Automatické dávkování TwinDos

Pračka s TwinDos má nejlepší systém dávkování tekutých prostředků jediným stisknutím tlačítka. Automaticky nadávkuje prací prostředek pomocí revolučního 2fázového systému. Obě složky dávkuje v optimální chvíli během procesu praní. Díky němu je možné dosáhnout těch nejlepších výsledků praní. Vaše oblečení bude důkladně vypráno, jeho barvy ožijí a bílá bude zářivější. Oproti manuálnímu dávkování je možné ušetřit až 30 % pracího prostředku. Automatické dávkování TwinDos je praktické a úsporné a zároveň vám zaručí dokonalou čistotu.

 • Účinné látky v pracím prostředku UltraPhase 1 rozpouštějí nečistoty a odstraňují z prádla skvrny od oleje či mastnoty, proteinů a škrobu.
 • Prací prostředek UltraPhase 2 uvolňuje do procesu praní bělidlo a přidává ho v optimální množství a okamžiku.

Inteligentní domácnost

Pomocí Wi-FiConn@ct připojíte inteligentní pračku k internetu a pohodlně ji můžete ovládat na dálku přes mobilní zařízení. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma nebo na cestách zjistíte stav spotřebiče, např. vyrozumění o tom, že prací prostředek už dochází a následné přímé objednání v online obchodě Miele. K tomu potřebujete aplikaci Miele@mobile, kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store. Miele@home umožňuje propojit domácí spotřebiče Miele, pohodlně je ovládat a kontrolovat prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Miele@mobile.

 •     MieleControl - umožňuje uživateli ovládat propojené domácí spotřebiče Miele prostřednictvím aplikace Miele@mobile, kdykoliv je to potřeba. V závislosti na konkrétním modelu lze zvolit programy, spustit je a zastavit.
 •     ShopConn@ct - umožňuje objednávat spotřební zboží Miele, jako prací prostředky a prostředky pro čištění spotřebičů, prostřednictvím online obchodu Miele. Aplikace Miele@mobile vám bude zasílat oznámení o vyčerpání vašich zásob.
 •     Wi-FiConn@ct - jde technologickou základnu Miele@home. Zasíťování domácích spotřebičů je možné prostřednictvím lokálního Wi-Fi routeru a cloudu Miele.

Programy a funkce

Pračka nabízí 22 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu. Funkce skvrny pomáhá odstraňovat skvrny z prádla. Na displeji se zobrazují tipy, díky kterým bude prádlo opět čisté. SingleWash je efektivním řešením, pokud potřebujete prát jednotlivé kusy prádla rychle a šetrně.

 •     programy: QuickPowerWash, automatika plus, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, hedvábí (ruční praní), vlna (praní v ruce), expres 20, tmavé/jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, péřové přikrývky, polštáře, peří, záclony, čištění přístroje, bavlna Eco, nové textilie, jen máchání/škrobení, čerpání/odstřeďování
 •     přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírka, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, předžehlení, bzučák

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete libovolně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, pokud využíváte tarify nočního proudu nebo pro případ, když se má program ukončit v době, kdy např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se na displeji dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám ušetrí až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby předžehlení, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak, aby se vyhladilo. Následně ho vytáhnete méně pokrčené.

Mimořádně úsporná při jakémkoliv množství prádla

Inovovaná technologie praní Spin & Spray za nízkého stavu vody ušetří energii na její ohřev. Čisticí výkon je přitom výborný, jakož i výsledky máchání. A to vše při kratší době trvání programu i v programu Bavlna Eco.

Vyperte jednotlivé kusy rychle a úsporně

Pokud potřebujete mít navečer připravený narychlo oblíbený kousek oblečení, ale v koši na prádlo se nenachází nic, s čím by bylo možné ho vyprat, sáhněte po SingleWash. Pračka si přizpůsobí trvání programu, spotřebu vody i proud optimálně na množství vložené náplně do 1 kg.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektních výsledků bez větších nákladů? Pro tento účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku a zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud nedosáhne normálního stavu vody, zastaví se průtok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu. Zároveň nabízí pračka záruku na ochranu proti škodám způsobeným vodou. Za věcné škody, způsobené poruchou v systému ochrany proti poškození vodou, nese náklady společnost Miele po dobu 20let.

Mějte absolutní kontrolu o nákladech

Inteligentní pračka kromě mnoha jiných technologií a funkcí nabízí i kontrolu nad náklady s funkcí EcoFeedBack. Ta vám poskytne přesné zpětné hlášení o aktuální spotřebě energie a vody. Vždy budete mít pod kontrolou své náklady. Před spuštěním programu je možné zjistit porognózu spotřeby zvoleného programu. Po jeho ukončení se zobrazí přesné údaje o spotřebě, které se mění v závislosti na naplnění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 22
Maximální hloubka 68 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno