Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 22 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 68 cm. Více info


Cena 46 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná smart pračka Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9kg z W1 Chrome Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu s vnitřním LED osvětlením. Vypere rychle, čistě a úsporně díky systému PowerWash. S TwinDos automaticky dávkuje prací prostředek a aviváž. Inteligentní pračku je možné ovládat na dálku prostřednictvím Wi-Fi pomocí mobilního zařízení. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg prádla a maximálních otáček odstřeďování 1 600 ot./min. Nabízí 22 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich smart pračka Miele WEI 875 WPS PWash & TDos & 9 kg nabízí i přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírka, více vody, nedostatečné máchání, extra tichý, bzučák či předžehlení. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a ComfortSenzor 1řádkového displeje s bílým podsvícením. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně a také dětskou pojistkou. Systém Waterproof v případě netěsností zastaví dvojitý magnetický ventil s přívodem vody přímo na kohoutku. EcoFeedback funkce nabízí přesnou kontrolu nad spotřebou vody a energie. Hloubka 63,6 cm.

Spolehlivá chytrá pračka

Praktická předem plněná smart pračka Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Vnitřní LED osvětlení bubnu přináší ještě více pohodlí. Tento model je určen na 9 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 600 ot./min. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Na dotykovém displeji pračky lze nastavit různé uživatelské jazyky pro dokonalý přehled o informacích. Pračka s QuickPowerWash dokáže vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Prádlo vypere nejen rychle, ale také mimořádně úsporně a čistě, a to i při malém množství prádla. Nejdůležitějšími benefity inteligentní pračky jsou:

 •     Nejlepší systém tekutých pracích prostředků stisknutím tlačítka - TwinDos
 •     QuickPowerWash rychlé praní
 •     CapDosing - perfektní doplněk pro speciální péči
 •     ComfortSensor Displej s pohodlným dotykovým ovládáním
 •     Wi-FiConn@ct ovládání na dálku pomocí mobilního zařízení

Automatické dávkování TwinDos

Pračka s TwinDos má nejlepší systém dávkování tekutých prostředků jediným stisknutím tlačítka. Automaticky nadávkuje prací prostředek pomocí revolučního 2fázového systému. Obě složky dávkuje v optimální chvíli během procesu praní. Díky němu je možné dosáhnout těch nejlepších výsledků praní. Vaše oblečení bude důkladně vypráno, jeho barvy ožijí a bílá bude zářivější. Oproti manuálnímu dávkování je možné ušetřit až 30 % pracího prostředku. Automatické dávkování TwinDos je praktické a úsporné a zároveň vám zaručí dokonalou čistotu.

 • Účinné látky v pracím prostředku UltraPhase 1 rozpouštějí nečistoty a odstraňují z prádla skvrny od oleje či mastnoty, proteinů a škrobu.
 • Prací prostředek UltraPhase 2 uvolňuje do procesu praní bělidlo a přidává ho v optimální množství a okamžiku.

Inteligentní domácnost

Pomocí Wi-FiConn@ct připojíte inteligentní pračku k internetu a pohodlně ji můžete ovládat na dálku přes mobilní zařízení. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma nebo na cestách zjistíte stav spotřebiče, např. vyrozumění o tom, že prací prostředek už dochází a následné přímé objednání v online obchodě Miele. K tomu potřebujete aplikaci Miele@mobile, kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store. Miele@home umožňuje propojit domácí spotřebiče Miele, pohodlně je ovládat a kontrolovat prostřednictvím mobilního zařízení s aplikací Miele@mobile.

 •     MieleControl - umožňuje uživateli ovládat propojené domácí spotřebiče Miele prostřednictvím aplikace Miele@mobile, kdykoliv je to potřeba. V závislosti na konkrétním modelu lze zvolit programy, spustit je a zastavit.
 •     ShopConn@ct - umožňuje objednávat spotřební zboží Miele, jako prací prostředky a prostředky pro čištění spotřebičů, prostřednictvím online obchodu Miele. Aplikace Miele@mobile vám bude zasílat oznámení o vyčerpání vašich zásob.
 •     Wi-FiConn@ct - jde technologickou základnu Miele@home. Zasíťování domácích spotřebičů je možné prostřednictvím lokálního Wi-Fi routeru a cloudu Miele.

Programy a funkce

Pračka nabízí 22 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu. Funkce skvrny pomáhá odstraňovat skvrny z prádla. Na displeji se zobrazují tipy, díky kterým bude prádlo opět čisté. SingleWash je efektivním řešením, pokud potřebujete prát jednotlivé kusy prádla rychle a šetrně.

 •     programy: QuickPowerWash, automatika plus, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, hedvábí (ruční praní), vlna (praní v ruce), expres 20, tmavé/jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, péřové přikrývky, polštáře, peří, záclony, čištění přístroje, bavlna Eco, nové textilie, jen máchání/škrobení, čerpání/odstřeďování
 •     přídavné funkce: SingleWash, krátký, namáčení, předpírka, více vody, dodatečné máchání, extra tichý, předžehlení, bzučák

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete libovolně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, pokud využíváte tarify nočního proudu nebo pro případ, kdy se má program ukončit v době, když např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se na displeji dozvíte, kdy aktuální program skončí.

Méně žehlení

Pračka vám ušetří až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby předžehlení, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak, aby se vyhladilo. Následně ho vytáhnete méně pomačkané.

Mimořádně úsporná při jakémkoliv množství prádla

Inovovaná technologie praní Spin & Spray za nízkého stavu vody ušetří energii na její ohřev. Čisticí výkon je přitom výborný, jakož i výsledky máchání. A to vše při kratší době trvání programu i v programu Bavlna Eco.

Vyperte jednotlivé kusy rychle a úsporně

Pokud potřebujete mít navečer připravený narychlo oblíbený kousek oblečení, ale v koši na prádlo se nenachází nic, s čím by bylo možné ho vyprat, sáhněte po SingleWash. Pračka si přizpůsobí trvání programu, spotřebu vody i proud optimálně na množství vložené náplně do 1 kg.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektních výsledků bez větších nákladů? Pro tento účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami jednoduše vložíte do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku a zcela automaticky. S kapslemi Miele vyperete i náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud nedosáhne normálního stavu vody, zastaví se průtok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu. Zároveň pračka nabízí záruku na ochranu proti škodám způsobeným vodou. Za věcné škody, způsobené poruchou v systému ochrany proti poškození vodou, nese náklady společnost Miele po dobu 20let.

Mějte absolutní kontrolu nákladů

Inteligentní pračka kromě mnoha jiných technologií a funkcí nabízí i kontrolu nákladů s funkcí EcoFeedBack. Ta vám poskytne přesné zpětné hlášení o aktuální spotřebě energie a vody. Vždy budete mít pod kontrolou své náklady. Před spuštěním programu je možné zjistit porognózu spotřeby zvoleného programu. Po jeho ukončení se zobrazí přesné údaje o spotřebě, které se mění v závislosti na naplnění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 22
Maximální hloubka 68 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele WEI875 WPS PWash & TDos & 9 kg

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi